| Recenzii | 37 |
Recenzii
Recenzie despre Napolact S.a, CLUJ-NAPOCA
Napolact
în urmă cu 17 ani
iubesc produsele napolact! asta nu spun finndca sunt din Cluj, ci pentru ca chiar sunt foarte bune. raportul pret- calitate este foarte bun. chiar ieri mi-am cumparat din aceste produse, dar abia mai este din cascaval :P
Recenzie despre Nemetschek Romania Sales&support S.r.l, Bucureşti
Proiectare
în urmă cu 17 ani
Nemetschek este un software foarte avansat, in domeniul constructiilot, pe care foarte multa lume il lauda. eu din pacate nu dispun de acest program, insa am fost la o prezentare, unde am ramas uimit de ce stie. sper ca in viitor sa am posibilitatea de a dispune de acest pachet. recomand tuturor!
Recenzie despre ProSport, Bucureşti
Sport
în urmă cu 17 ani
citesc acest ziar zilnic, de foarte mult timp. desi se numeste "Prosport", fotbalul este principalul subiect, desi sport nu inseamna numai fotbal. Asta as mai putea accepta, dar ei vreau sa citesc stiri sportive si nu scandaluri, ca asta nu ma intereseaza!!!!
Recenzie despre BRD Sucursala TIMISOARA, Timişoara
Card
în urmă cu 17 ani
am cont la BRD deja de cinci ani, cand am inceput facultatea. Politehnica avea un contract cu aceasta banca, prin care am putut face conturi gratuite si am primit carduri, pe care au virat banii de la burse. eu personal sunt multumit de servicii. comision relativ mic si dupa ce am terminat studiile, tot mai pot utiliza cardul pana in 2010. Si dupa exiprarea cardului, mai prelungesc contractul cu ei
Recenzie despre Unicarm S.r.l, Vetiş
Unicarm
în urmă cu 17 ani
mama mea face aproape zilnic cumparaturile la magazinele Unicarm si e foarte multumita atat de calitate cat si de pret si varietate. daca nu ar fi, ar trebui inventat:)) Mezelurile proprii sunt foarte gustoase!!
Dencsak Tamas