| Recenzii | 37 |
Recenzii
Recenzie despre Universal Construct S.a, Satu Mare
Constructii
în urmă cu 17 ani
am terminat facultatea de constructii in Timisoara si am facut practica la aceasta firma. am asistat la mai multe faze,de la intocmiri de proiect pana la executie. am fost impresionat de profesionalismul angajatilor, fac o munca de caliate si daca as fi in locul unui investitor as apela la aceasta firma pentru executia lucrarii.
Recenzie despre Panatek S.r.l, Satu Mare
Panatek
în urmă cu 17 ani
firma foarte seriosa, cu muncitori calificati, care stiu ce au de facut.am schimbat tamplaria de acasa cu termopane. am apelat la panatek si suntem foarte multumiti de munca prestata. au lucrat precis, curat si repede.
Recenzie despre Wotana Polyoptik SRL, Satu Mare
Wotana
în urmă cu 17 ani
de copil mic, cand am aflat ca trebuie sa port ochelari, am optat pentru acest magazin. Pe langa faptul ca angajatii sunt de nota 10 si ochelarii sunt de calitate. eu de exemplu am purtat o pereche de ochelari cumparat de acolo 7 ani de zile, fara sa fi avut o problema cu ele. acum 2 ani mi le-am schimbat, dar tot de acolo am luat si sunt foarte multumit. Daca vreti sa aveti parte de un tratament adecvat si de ochelari de calitate, mergeti la WOTANA. eu am numai cuvinte de lauda!!!!
Recenzie despre SC Atlassib SRL, Sibiu
Atlassib
în urmă cu 17 ani
am calatorit destul de des in strainitate cu aceasta firma, mai in Germania si Austria. cu putine intarzieri si mici complicatii am ajuns la destinatia. serviciul mai lasa de dorit, insa per ansamblu am fost multumit cu ei, mai ales ca au multe curse.
Recenzie despre NELBO, Cluj-Napoca
nelbo
în urmă cu 17 ani
nelbo mi-a facut o impresie foarte buna, acum doua luni cand am fost sa-mi caut casti cu microfon. vanzatorii au fost draguti si mi-au aratat toate tipurile, au avut rabdare pana m-am decis care sa cumpar. recomand si altora care vor sa li se explice avantajele si dezavantajele unor produse, inainte sa le cumpere.
Dencsak Tamas
Eu de cate ori am fost la mare numai cu Atlasib am calatorit, sunt sibianca si sunt foarte multumita de serviciile lor