| Recenzii | 37 |
Recenzii
Recenzie despre Domo Timisoara 2, TIMIŞOARA
casetofon fara accesorii
în urmă cu 17 ani
intr-o zi ma rugat matusa mea sa-i cumpar un casetofo, fiindca ea nu mai poate umbla singura. m-am gandit sa iau din domo, fiind un magazin recunoscut si de calitate ridicate la produse electrice si electrocasnice. mi-am ales modelul, cutia era sigilata, deci parea totul in regula. vanzatoarea era in graba un pic si nu a desfacut ambalalajul, doar a completat garantia. eu m-am dus acasa si cand am vrut sa incerc, am constatat ca lipsea cablul de alimentare. bineinteles ca m-am intors imediat si am depus reclamatii. problema s-a reolvat imediat. eu am primit un cablu iar vanzatoarea si-a cerut scuze si a vrut sa-mi ofere recompensa pentru drumul parcurs degeaba. nu am acceptat, insa l-am avertizat ca alta data sa se ocupe mai mult de clienti.
Recenzie despre INMEDIO KAUFLAND TIMISOARA, TIMIŞOARA
produs expirat
în urmă cu 17 ani
am fost la cumparaturi pentru a lua alimente. am luat mai multe lucruri, printre care si un cofraj de ou. la iesirea din magazin, cand am golit cosul, am observat ca cofrajul de ou a fost expirat. bine inteles ca m-am intors, cu gandul ca o sa ma cert pentru a primi banii inapoi. am ramas insa placut surprins, ca fara comentarii mi-au schimbat produsul si mi-au cerut scuze.
Dencsak Tamas