| Recenzii | 37 |
Recenzii
Recenzie despre Perla Harghitei SA, Sâncrăieni
Perla
în urmă cu 17 ani
in timisoara se stie ca apa din robinet nu e potabila, asa ca a trebuit sa ma obisnuisc ca in totdeanuna sa am acasa apa minerala. dupa multe incercari ale diferitelor marci, am ramas la perla harghitei, mai ales la cea verde. are gust bun, o pot bea ca si apa de la robinet si nici pretul nu e exagerat.
Recenzie despre Real Hypermarket - Timisoara Nord, TIMIŞOARA
transport gratuit
în urmă cu 17 ani
introducerea microbuselor pentru transport gratuit a fost a afacere buna din partea lor, multa lume umbla cu ei. de cand le-au scos, eu nici nu am mai fost. stau foarte departe de ambele magazine si nu mai merita. nu stiu care a fost motivul dar pe mine m-au pierdut ca client si cred ca nu sunt singurul!
Recenzie despre METRO Timişoara 2, Timisoara
magazin
în urmă cu 17 ani
daca as avea masina si as avea card metro, m-as duce mai des la metro. dar fiindca nu am nici masina si nici card, ma multumesc cu alte hypermarket-uri, unde pot ajunge pe jos. am mai fost cu altii si stiu ce poate oferi. mi-am luat chiar un uscator de rufe :)
Recenzie despre Nova Tim SRL, Timişoara
magazin
în urmă cu 17 ani
acest magazin e destul de bine plasat, deoarece se afla langa stadion. cand sunt meciuri, mereu e plin. eu mai cumpar din cand in cand ceva de acolo, insa e mult mai scump decat in alte locuri. doar in cazuri speciale apelez la ei,de exemplu cand a aparut noul Milka special edition:P. in alte locuri nu se gaseau:)
Recenzie despre Auchan - Timişoara, Timişoara
magazin
în urmă cu 17 ani
de mult timp am asteptat ziua ca sa se deschida magazinul Auchan. am fost chiar la deschidere. ce sa spun nebunie, se inghesuiau oamenii la cumparaturi. adevarul e ca aici poti gasi chiar de toate
Dencsak Tamas