.
92be7e3b5540405a8ee609d696780e0f
Recenzii 37

Recenzii

Recenzie despre Tudo Taxi Timisoara, Timişoara
Taxi

în urmă cu 17 ani

desi taxi Tudo are printre cele mai multe masini in Timisoara, intr-o dupa masa cand ma grabeam la gara, cu multe bagaje, am comandat o masina si a trebuit sa stau ce putin 4-5 minute la telefon, pana au gasit o masina libera. noroc ca am ajuns in timp la tren.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Restaurant Tineretului Timisoara, Timişoara
Restaurant

în urmă cu 17 ani

am amintiri frumoasa de la acest restaurant. in casa tineretului mananca de obicei si jucatorii de la Poli Timisoara. odata, vara, cand am stat la terasa acolo au venit si ei sa manance. Fiind fan, le-am cerut autografe si ei m-au invitat la ei la masa .a fost o experienta de neuitat! :))
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Restaurant Club Xxi, Timişoara
Amintir

în urmă cu 17 ani

eram inca in liceu, cand am fost la o excursie organizata in Timisoara. la pranz ne-au adus in restaurantul Club XXI. au mancare foarte buna, aproape ca la mama acasa, insa de cand stau in Timisoara nu am mai fost acolo, poate ca din cauza preturilor:P
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Restaurant "casa Romaneasca", Timişoara
Restaurant

în urmă cu 17 ani

cum zice deja numele, acest restaurant te duce intr-o atmosfera de casa traditionala romaneasca, foarte frumos decorata si cu mancare atat traditionala romaneasca, cat si altele. e loc placut ca sa te duci cu familia.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Restaurant Camelot, TIMIŞOARA
Restaurant

în urmă cu 17 ani

cine nu a fost inca in camelot, trebui sa incerce. ai impresia ca esti in epoca medievala. iti aduc mancare la tava, mananci cu mana, fara sa fi privit de altii ca mananci ca un "porc" :). ospatarii sunt imbracati in costume medievale si localul e aranjat asa. recomand tuturor sa incercati odata!!!
Răspunde Raportează recenzia