| Recenzii | 37 |
Recenzii
Recenzie despre Tudo Taxi Timisoara, Timişoara
Taxi
în urmă cu 17 ani
desi taxi Tudo are printre cele mai multe masini in Timisoara, intr-o dupa masa cand ma grabeam la gara, cu multe bagaje, am comandat o masina si a trebuit sa stau ce putin 4-5 minute la telefon, pana au gasit o masina libera. noroc ca am ajuns in timp la tren.
Recenzie despre Restaurant Tineretului Timisoara, Timişoara
Restaurant
în urmă cu 17 ani
am amintiri frumoasa de la acest restaurant. in casa tineretului mananca de obicei si jucatorii de la Poli Timisoara. odata, vara, cand am stat la terasa acolo au venit si ei sa manance. Fiind fan, le-am cerut autografe si ei m-au invitat la ei la masa .a fost o experienta de neuitat! :))
Recenzie despre Restaurant Club Xxi, Timişoara
Amintir
în urmă cu 17 ani
eram inca in liceu, cand am fost la o excursie organizata in Timisoara. la pranz ne-au adus in restaurantul Club XXI. au mancare foarte buna, aproape ca la mama acasa, insa de cand stau in Timisoara nu am mai fost acolo, poate ca din cauza preturilor:P
Recenzie despre Restaurant "casa Romaneasca", Timişoara
Restaurant
în urmă cu 17 ani
cum zice deja numele, acest restaurant te duce intr-o atmosfera de casa traditionala romaneasca, foarte frumos decorata si cu mancare atat traditionala romaneasca, cat si altele. e loc placut ca sa te duci cu familia.
Recenzie despre Restaurant Camelot, TIMIŞOARA
Restaurant
în urmă cu 17 ani
cine nu a fost inca in camelot, trebui sa incerce. ai impresia ca esti in epoca medievala. iti aduc mancare la tava, mananci cu mana, fara sa fi privit de altii ca mananci ca un "porc" :). ospatarii sunt imbracati in costume medievale si localul e aranjat asa. recomand tuturor sa incercati odata!!!
Dencsak Tamas