| Recenzii | 37 |
Recenzii
Recenzie despre Imsat Service Cluj SA, Cluj-Napoca
imsat
în urmă cu 17 ani
am o cunostinta care lucreaza la imsat la contabilitate. este foarte multumit de conducere si se simte bine la lucru. despre calitatea serviviilor nu pot spune nimic.
Recenzie despre Intend Computer, Cluj-Napoca
intend
în urmă cu 17 ani
este firma mea preferata pentru componente de calculatoare. sunt foarte serios si nu am avut nici o problema cu produsele cumparate acolo. nici preturile nu sunt mari! intend numero uno!!!
Recenzie despre Orange shop Republicii, Timişoara
cartela sim
în urmă cu 17 ani
sunt utilizator de cartela sim in reteaua orange si am avut odata cu cartela. efectiv nu am suna pe nimeni. s-a stricat carteal. M-am dus la magainul orange si imediat am primit o alta cartela gratuit. pe deasupra au si salvat continutul cartelei, asa ca nu am pierdut nici numerele si nici mesajele.
Recenzie despre Carrefour, Timişoara
magazin
în urmă cu 17 ani
mie personal imi place foarte mult magazinul billa. are o gama larga de produse si relativ bine aranjate in magazin. fac aproape saptamanal cumparaturile acolo si sunt multumit de calitatea si varietatea produselor
Recenzie despre PROFI Timisoara Calea Sagului, Timişoara
Produse
în urmă cu 17 ani
profi este un magazin, in care poti gasi foarte multe, dar totusi oferta pare foarte mica cateodata. daca vrei sa cumpar ceva fructe, legume, produse lactate sau mezeluri e magazinul ideal, insa doar pentru cantitati mai mici si produse obisnuite. mie personal imi place sa iau tort de inghetata.
Dencsak Tamas