.
2202f1dad016443bb9ed64a7927504fe

Profilul lui Dencsak Tamas

Recenzii 37

Recenzii

Recenzie despre Perla Harghitei SA, Sâncrăieni

în urmă cu 17 ani

in timisoara se stie ca apa din robinet nu e potabila, asa ca a trebuit sa ma obisnuisc ca in totdeanuna sa am acasa apa minerala. dupa multe incercari ale diferitelor marci, am ramas la perla harghitei, mai ales la cea verde. are gust bun, o pot bea ca si apa de la robinet si nici pretul nu e exagerat.
Răspunde Raportează recenzia
Recenzie despre Real Hypermarket - Timisoara Nord, TIMIŞOARA

în urmă cu 17 ani

introducerea microbuselor pentru transport gratuit a fost a afacere buna din partea lor, multa lume umbla cu ei. de cand le-au scos, eu nici nu am mai fost. stau foarte departe de ambele magazine si nu mai merita. nu stiu care a fost motivul dar pe mine m-au pierdut ca client si cred ca nu sunt singurul!
Răspunde Raportează recenzia
Recenzie despre METRO Timişoara 2, Timisoara

în urmă cu 17 ani

daca as avea masina si as avea card metro, m-as duce mai des la metro. dar fiindca nu am nici masina si nici card, ma multumesc cu alte hypermarket-uri, unde pot ajunge pe jos. am mai fost cu altii si stiu ce poate oferi. mi-am luat chiar un uscator de rufe :)
Răspunde Raportează recenzia
Recenzie despre Nova Tim SRL, Timişoara

în urmă cu 17 ani

acest magazin e destul de bine plasat, deoarece se afla langa stadion. cand sunt meciuri, mereu e plin. eu mai cumpar din cand in cand ceva de acolo, insa e mult mai scump decat in alte locuri. doar in cazuri speciale apelez la ei,de exemplu cand a aparut noul Milka special edition:P. in alte locuri nu se gaseau:)
Răspunde Raportează recenzia
Recenzie despre Auchan - Timişoara, Timişoara

în urmă cu 17 ani

de mult timp am asteptat ziua ca sa se deschida magazinul Auchan. am fost chiar la deschidere. ce sa spun nebunie, se inghesuiau oamenii la cumparaturi. adevarul e ca aici poti gasi chiar de toate
Răspunde Raportează recenzia
Mai multe recenzii