| Recenzii | 37 |
Recenzii
Recenzie despre Pizza Roberta, Timişoara
pizzerie
în urmă cu 17 ani
e bun pizza de aici. nu zic ca nu am mancat altundeva mai bun, dar e destul de ieftin, local placut, servire ca la carte, deci compenseaza un pic gustul de la mancare:P
Recenzie despre Thalia SRL, Timişoara
Pizza
în urmă cu 17 ani
am comandat de doua ori de aici si pot sa spun ca fac pizza buna. livrarea a durat cam o ora, insa a meritat asteptarea. preturile sunt ca in alte pizzerii
Recenzie despre DIGI, Timişoara
RDS
în urmă cu 17 ani
Pentru mine RDS-RCS este numar unu pe piata! Internetul merge foarte bine, mobilul inca nu are acoperire totala, dar in orase mari functioneaza bine si plus pachetul de tv. eu sunt abonat la toate 3 si sunt foarte multumit de calitatea serviciilor. in scurt timp nu o sa mai aiba concurenta pe piata!!!!!!
Recenzie despre Euro Gsm 2000 SRL, CLUJ-NAPOCA
GSM
în urmă cu 17 ani
din acest magazin mi-am luat primul mobil mai serios. nu stiam exact ce model vreau, dar vanzatorii au stat aproape o ora cu mine, ca sa-mi explice ce vroiam sa stiu. am fost foarte multumit de servicii, dar si cu telefonul cumparata, mai functioneaza si aztazi :D
Recenzie despre S.c.delaco Distribution SRL, CODLEA
delaco
în urmă cu 17 ani
chiar nu sunt un om, caruia sa displaca unele mancaruri, dar produsele "Delaco" apartin de aceste. am incercat atat cascaval cat si telemea, dar nici unu nu mi-a placut. se ice ca gusturile nu se discuta, dar acest cascaval chiar nu este bun. sorry:(
Dencsak Tamas