| Recenzii | 37 |
Recenzii
Recenzie despre Universitatea Politehnica Timisoara, Timişoara
Poli
în urmă cu 17 ani
universitatea "Politehnica" din Timisoara este printre cele mai bune din tara. aici am terminat si eu si am fost multumit de ce am primit. au si baze sportive, si multe facilitati pentru studenti
Recenzie despre Austrian Airlines, TIMIŞOARA
Avion
în urmă cu 17 ani
e o companie buna, cu servicii relativ bune. pleaca si din timisoara, cu mai multe destinatii. recent a zburat sora mea cu ei si a fost multumita, mai putin de tratamentul bagajelor, dar asta se intampla peste tot, din pacate :(
Recenzie despre Iprotim S.a, Timişoara
Iprotim
în urmă cu 17 ani
e una din cele mai mari si de traditie firme de constructii in timisoara. in ultima vreme nu prea le mai merge ca pe vremuri, dar tot iprotim ramane. nu de mult am avut in mana un proiect facut de ei din 1992.
Recenzie despre DEICHMANN, FLORESTI
Pantofi
în urmă cu 17 ani
de la Deichmann mi-am luat deja doua perechi de pantodi, din piele si sunt de foarte buna calitate. imi place magazinul, ca poti gasi pantofi de piele, interior exterior, la preturi foarte bune!
Recenzie despre Radio Taxi, Timişoara
Taxi
în urmă cu 17 ani
am venit intr-o noapte din oras cu taxi. eram foarte suparat pentru ceva. soferul insa a fost foarte bine dispus si a observat ca am ceva. mi-a povestit acolo minute intregi despre viata lui personala, despre nevasta sa si cum combina femeile. imediat mi-a trecut supararea :)
Dencsak Tamas