.
92be7e3b5540405a8ee609d696780e0f
Recenzii 59

Recenzii

Recenzie despre Flanco Oradea Auchan, Oradea
Flanco

în urmă cu 17 ani

De aici si-au luat prietena si sora mea laptop-uri. Una si-a luat Accer iar cealalta HP. La HP nu era reducere prima zi cand am venit dar duap cateva zile au facut o reducere destul de bunicica si astfel am reusit sa luam si geanta pentru el si mouse cadou. Nu imi place pentru ca daca vrei sa iti iei in rate ai ce umbla pana aduni toate actele si asta numai din cauza personalului nepregatit. De evitat sa faceti rate la ei sau daca nu aveti incotro interesati-va ce acte va trebuie dinainte, va scutiti de niste drumuri bune.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre DIGI, Oradea
RCS RDS

în urmă cu 17 ani

Am Rds in casa de peste 5 ani si sunt foarte multumit de ei. Am si cablu si fix si mobil si internet. Internetul este de mare viteza si nu mi-a cazut pana acum niciodata cum am auzit ca au patit altii de la alte companii. Mobilul este foarte util si mai ales ca au dat telefoane gratis care arata destul de bine. Acum au scos oferta cu modemul care e de asemenea foarte utila si ieftina. O firma ingenioasa zic eu si cu tot mai multi clienti pe zi ce trece.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Magazin Telekom Oradea, Oradea
Germanos

în urmă cu 17 ani

De aici mi-am luat un telefon si sunt foarte multumit de el. Baiatul a fost de treaba mi-a expicat ce pot face cu telefonul si metodele prin care pot sa mi-l iau. Cel mai mult mi-a placut oferta de la Cosmote pentru ca la abonament aveam telefonul la 0 lei. Cosmote este o retea de telefonie care dupa mine merita sa ai. Punctul lor oforte este ca cu cosmote ai semnal aproape oriunde.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Orange shop Republicii, Oradea
Orange

în urmă cu 17 ani

Sincer de cand am abonament la orange numai in pierdere am iesit, in afara de telefon. Cand mi-am facut abonament mi-am luat si telefon. Toate buna pana cand am observat ca factura mea e tot mai mare pe luna ce trece. Am mers la ei nu o data ca as vrea sa imi schimb abonamentul ca nu imi este util si nu vorbesc la cat platesc dar de fiecare data ei mi-au zis ca nu pot ca mi-am facut abonament la ei pe 1 an si numa dupa ce expira contractul o sa se poata. Nu mi se pare corect, dar poate numai eu sunt de vina. Data viitoare o sa fiu mai atent, cu toate ca vreau sa renunt la ei de cum imi expira contractul.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Petrom SA, ORADEA
Petrom

în urmă cu 17 ani

La Petrom alimentez de fiecare data si fiind din Oradea il prefer pe cel de pe Creanga. De cand am masina am alimentat tot aici si nu am avut pana acum nici o problema cu masina, cum am inteles ca s-au intamplat in alte locuri unde in loc de benzina au primit apa si astfel s-au trezit cu probleme nedorite. Angajatii sunt ospitalieri si incearca sa te ajute de fiecare data, merita sa alimentezi azi, asta e parerea mea cel putin.
Răspunde Raportează recenzia