.
92be7e3b5540405a8ee609d696780e0f
Recenzii 59

Recenzii

Recenzie despre Selgros Oradea, Oradea
SELGROS

în urmă cu 17 ani

Parintii mei detin un ABC si de multe ori cand mai raman fara marfa vin aici la cumparaturi. Pentru firme este foarte rentabil sa faci aici cumparaturi pentru ca poti lua de exemplu 3 bucati la pret de 2 bucati. Imi place pentru ca de fiecare data cand merg nu este prea aglomerat ca si Real si pot sa merg in liniste prin el, nu sa am tot timpul grija sa nu ma ciocnesc de cineva sau sa stau la cozi inteminabile ca in alte supermarketuri. La haine in schimb are niste preturi destul de mari si multe nu sunt de calitate, asa ca haine nu va sfatuiesc sa cumparati de aici. In rest totul e ok.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre KFC Oradea Lotus, Oradea
KFC

în urmă cu 17 ani

Sunt innebunit dupa acest fast food!!! Mananc aici de cate ori imi permite bugetul pentru ca desi sunt foarte gustoase meniurile sunt si destul de scumpe. De cate ori merg mananc crisp-pris-trip pentru ca imi place mult mancarea foarte condimentata iar aceste aripioare sunt foarte picante numai pe gustul meu. De fiecare data cand merg mananc numai acest meniu si nu cred ca ma voi satura vreodata de el.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Kenvelo - Lotus Center, ORADEA
Kenvelo

în urmă cu 17 ani

Multe din hainele pe care le am provin de la aceasta firma. Sunt foarte multumit de ele, sunt de calitate si au preturi accesibile mai ales cand sunt oferte. La cate bluze am de la ei as putea spune ca sunt un client fidel.
Răspunde Raportează recenzia

UAMT

în urmă cu 17 ani

La aceasta firma se afla piese si macaralele electrice pentru usile de Dacii 1300 si 1310, macarale de care bineinteles beneficiez si eu. Sunt foarte multumit de ele si mai ales de serviciul prestat de angajatii firmei. Aici s-au fabricat si s-au conceput unele piese de schimb pentru Dacii care nu s-au mai fabricat la alta uzina din tara.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Registrul Auto Român Bihor, Oradea
RAR

în urmă cu 17 ani

Nu inteleg de ce scumpii nostri inspectori de la RAR impreuna cu politistii de la Rutiera calca in picioare posesorii de Dacii si alte tipuri de masini mai vechi. Ar fi necesar stoparea/ oprirea aducerii de tot felul de rable de la straini.
Răspunde Raportează recenzia