| Recenzii | 59 |
Recenzii
Recenzie despre Selgros Oradea, Oradea
SELGROS
în urmă cu 17 ani
Parintii mei detin un ABC si de multe ori cand mai raman fara marfa vin aici la cumparaturi. Pentru firme este foarte rentabil sa faci aici cumparaturi pentru ca poti lua de exemplu 3 bucati la pret de 2 bucati. Imi place pentru ca de fiecare data cand merg nu este prea aglomerat ca si Real si pot sa merg in liniste prin el, nu sa am tot timpul grija sa nu ma ciocnesc de cineva sau sa stau la cozi inteminabile ca in alte supermarketuri. La haine in schimb are niste preturi destul de mari si multe nu sunt de calitate, asa ca haine nu va sfatuiesc sa cumparati de aici. In rest totul e ok.
Recenzie despre KFC Oradea Lotus, Oradea
KFC
în urmă cu 17 ani
Sunt innebunit dupa acest fast food!!! Mananc aici de cate ori imi permite bugetul pentru ca desi sunt foarte gustoase meniurile sunt si destul de scumpe. De cate ori merg mananc crisp-pris-trip pentru ca imi place mult mancarea foarte condimentata iar aceste aripioare sunt foarte picante numai pe gustul meu. De fiecare data cand merg mananc numai acest meniu si nu cred ca ma voi satura vreodata de el.
Recenzie despre Kenvelo - Lotus Center, ORADEA
Kenvelo
în urmă cu 17 ani
Multe din hainele pe care le am provin de la aceasta firma. Sunt foarte multumit de ele, sunt de calitate si au preturi accesibile mai ales cand sunt oferte. La cate bluze am de la ei as putea spune ca sunt un client fidel.
Recenzie despre Centrul de Productie Si Distributie Uamt SRL, ORADEA
UAMT
în urmă cu 17 ani
La aceasta firma se afla piese si macaralele electrice pentru usile de Dacii 1300 si 1310, macarale de care bineinteles beneficiez si eu. Sunt foarte multumit de ele si mai ales de serviciul prestat de angajatii firmei. Aici s-au fabricat si s-au conceput unele piese de schimb pentru Dacii care nu s-au mai fabricat la alta uzina din tara.
Recenzie despre Registrul Auto Român Bihor, Oradea
RAR
în urmă cu 17 ani
Nu inteleg de ce scumpii nostri inspectori de la RAR impreuna cu politistii de la Rutiera calca in picioare posesorii de Dacii si alte tipuri de masini mai vechi. Ar fi necesar stoparea/ oprirea aducerii de tot felul de rable de la straini.