.
2202f1dad016443bb9ed64a7927504fe

Profilul lui Martin Gratian

Recenzii 59

Recenzii

Recenzie despre Cofetaria Trandafirul Oradea, Oradea

în urmă cu 17 ani

Am fost aici odata cu prietena. Ne plimabam prin centru si am vazut cofetaria. Ne-am comandat fiecare cate o prajitura. Nu a fost asa grozava, a fost buna dar se putea si mai bine. De aceeasi parere e si prietena. Oricum dupa parerea mea cele mai bune prajituri din oras le gasesti la Piagle si Scala.
Răspunde Raportează recenzia
Recenzie despre Dingo Comimpex SRL, Oradea

în urmă cu 17 ani

Am fost in vara la nunta unui prieten si aceasta firma s-a ocupat de mancarea de la nunta. Au avut un meniu bogat si bun, mancarea s-a vazut ca e proaspata nu cum am mai patit la alte nunti ca atunci cand au adus-o in special aperitivul era uscat, la ei totul a fost fresh. Preturile sunt acceptabile din cate am inteles de la prieten. Bravo, tineti-o tot asa!!
Răspunde Raportează recenzia
Recenzie despre IMSAURISA SRL, Oradea

în urmă cu 17 ani

De aici mi-au cumparat parintii mobila din camera. Are un design modern, tineresc, e de buna calitate si pana acuma nu am avut probleme. Domnii de acolo au fost foarte amabili si ne-au adus-o pana acasa, chiar ne-au ajutat la montat, si au lucrat foatre bine. Mami a fost cea mai incantata pentru ca nu avut mult de curatat in urma lor.
Răspunde Raportează recenzia
Recenzie despre Cabinet Radiologie Dentara Oradea, Oradea

în urmă cu 17 ani

Aici ma trimite dentista mea cand trebuie sa fac radiologie si merg de fiecare data cu incredere pentru ca stiu ca o sa fiu tratat cum trebuie. Asistentele si doctorii de acolo sunt foarte amabili si rabdatori si de fiecare data imi explica ce se vede pe radiografie ca sa ma linisteasca. Cabinet de nota zece.
Răspunde Raportează recenzia
Recenzie despre Cabinet Medical Mihailov Mariana, Oradea

în urmă cu 17 ani

Acum un an prietena a suferit un accident destul de grav in care si-a rupt piciorul. Doctorul de la spital i-a recomandat acest cabinet. Aici sunt o sa gasiti niste cadre medicale foarte bune si foarte foarte amabile. Lucreaza fin, nu te forteaza daca nu poti si au mare rabdare. Cu ajutorul lor prietena s-a recuperat foarte repede si fara alte complicatii. Mult noroc!!
Răspunde Raportează recenzia
Mai multe recenzii