.
2202f1dad016443bb9ed64a7927504fe
Recenzii 59

Recenzii

Recenzie despre Pizzeria Bridge Oradea, Oradea
Bridge

în urmă cu 17 ani

Aceasta pizzerie este printrele putinele pizzerii din oras la care chiar merita sa mergi. De fiecare data cand am fost am mancat pizza si de fiecare data a fost foarte gustoasa. Ospatarii sunt foarte amabili si rabdatori iar atmosfera e mereu placuta. Merita sa mananci aici o pizza dupa parerea mea.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Downtown Club Oradea, Oradea
Downtown

în urmă cu 17 ani

Este clubul meu preferat. Aici muzica este de cele mai multe ori buna, se mai intampla sa mearga si melodii fara rost, atmosfera este incendiara si personalul este mereu amabil. In primul an de facultate eram in club in fiecare joi, sambata si duminica si de fiecare data mergeam dimineata acasa. Ce zile mai erau si alea!!!!
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Casa Piratilor Oradea, Oradea
Casa Piratilor

în urmă cu 17 ani

Acest restaurant este printre favoritele mele. Merg foarte des la ei impreuna cu prietenii pentru ca daca vrei sa mananci ceva aici neaparat trebuie sa mai iei pe cineva cu tine pentru ca singur nu o sa reusesti sa termini ce ti-ai comandat. Meniurile sunt foarte generoase si cand va spun ca o portie ajunge la 2 persoane chiar e adevarat. Meniul meu preferat este mici la metru. Daca mergeti trebuie neaparat sa-l incercati.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre ING BANK Oradea, ORADEA
ING

în urmă cu 17 ani

La ING mi-am facut pensia privata si tin sa va spun ca sunt o echipa care se pare ca sunt singurii care gestioneaza acesti bani cum trebuie si reusesc sa aiba profit. Sunt mai linistit sa stiu ca macar pensia este administrata cum trebuie, si cand o sa fie nevoie de ea o sa am de unde lua.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Yves Rocher Lotus Center Oradea, Oradea
Lotus

în urmă cu 17 ani

Aici imi place sa vin pentru ca am o gama variata de optiuni pentru distractie sau relaxare. La bowling deja cred ca am facut record, numai strike reusesc sa dau. La cinema merg in fiecare miercuri pentru ca atunci e si oferta 2 bilete la pret de unul. Imi plac pentru ca tot timpul au filme bune de unde sa alegi, iar acum cu optiunea de filme 3D cred ca este tot mai aglomerat. Duminica este locul unde ma intalnesc cu prietenii din Club Dacia la un suc.
Răspunde Raportează recenzia