| Recenzii | 59 |
Recenzii
Recenzie despre Pizzeria Bridge Oradea, Oradea
Bridge
în urmă cu 17 ani
Aceasta pizzerie este printrele putinele pizzerii din oras la care chiar merita sa mergi. De fiecare data cand am fost am mancat pizza si de fiecare data a fost foarte gustoasa. Ospatarii sunt foarte amabili si rabdatori iar atmosfera e mereu placuta. Merita sa mananci aici o pizza dupa parerea mea.
Recenzie despre Downtown Club Oradea, Oradea
Downtown
în urmă cu 17 ani
Este clubul meu preferat. Aici muzica este de cele mai multe ori buna, se mai intampla sa mearga si melodii fara rost, atmosfera este incendiara si personalul este mereu amabil. In primul an de facultate eram in club in fiecare joi, sambata si duminica si de fiecare data mergeam dimineata acasa. Ce zile mai erau si alea!!!!
Recenzie despre Casa Piratilor Oradea, Oradea
Casa Piratilor
în urmă cu 17 ani
Acest restaurant este printre favoritele mele. Merg foarte des la ei impreuna cu prietenii pentru ca daca vrei sa mananci ceva aici neaparat trebuie sa mai iei pe cineva cu tine pentru ca singur nu o sa reusesti sa termini ce ti-ai comandat. Meniurile sunt foarte generoase si cand va spun ca o portie ajunge la 2 persoane chiar e adevarat. Meniul meu preferat este mici la metru. Daca mergeti trebuie neaparat sa-l incercati.
Recenzie despre ING BANK Oradea, ORADEA
ING
în urmă cu 17 ani
La ING mi-am facut pensia privata si tin sa va spun ca sunt o echipa care se pare ca sunt singurii care gestioneaza acesti bani cum trebuie si reusesc sa aiba profit. Sunt mai linistit sa stiu ca macar pensia este administrata cum trebuie, si cand o sa fie nevoie de ea o sa am de unde lua.
Recenzie despre Yves Rocher Lotus Center Oradea, Oradea
Lotus
în urmă cu 17 ani
Aici imi place sa vin pentru ca am o gama variata de optiuni pentru distractie sau relaxare. La bowling deja cred ca am facut record, numai strike reusesc sa dau. La cinema merg in fiecare miercuri pentru ca atunci e si oferta 2 bilete la pret de unul. Imi plac pentru ca tot timpul au filme bune de unde sa alegi, iar acum cu optiunea de filme 3D cred ca este tot mai aglomerat. Duminica este locul unde ma intalnesc cu prietenii din Club Dacia la un suc.