.
2202f1dad016443bb9ed64a7927504fe
Recenzii 59

Recenzii

Compania Nationala de Autostrazi

în urmă cu 17 ani

Nu meritati nici o steluta. Voua nu va este rusine cand mergeti pe dumurile de la noi sau nu aveti masina? Nu este posibil ca dupa atatia ani sa arate drumurile in halul asta, si va mai mirati de ce sunt atatea accidente, multe sunt din cauza voastra ca nu va faceti lucrul cum trebuie. Un exemplu vreau sa dau: drumul Beius -Oradea, in fiecare an se spune ca o sa il faca si in fiecare an in loc sa il faca il carpesc. E plin cu gropi si denivelari ca daca nu esti atent poti ramane linistit in una din ele sau mai rau sa te arunce de pe carosabil. Atat as vrea sa ajungeti voi sa mergeti pe acest drum sau pe un drum ca acest in fiecare zi, poate atunci va treziti la realitate si il faceti cum trebuie, nu mai bagati banii in buzunare. Sa va fie rusine!!!
Răspunde Raportează recenzia

Liceul de Arta

în urmă cu 17 ani

Aici am absovlit gimnaziul. Este o scoala foarte buna, cu profesori bine pregatiti. Am avut multe optionale printre care si vioara, optionale pe care la alte scoli nu ai posibilitatea sa le faci. Pacat ca nu am avut pe atunci un profesor asa bun care sa ma faca sa iubesc vioara, asa ca am renuntat. Nu stiu azi cine preda dar stiu ca multi cantareti de muzica usoara si mai ales populara sunt absolventi al acestui liceu.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Automobile Dacia S.a, Mioveni
dacia

în urmă cu 17 ani

Parintii mei detin o dacia 1320 si o au de 22 de ani. De-a lungul anilor au mai schimbat una alta pe ea dar nu multe si astfel in ziua de azi e in stare foarte, foarte buna. Cei de la dacia lucreaza foarte bine drept dovada ca si azi este in picioare dupa atatia ani, si mai ales acum cred ca incep sa isi mai revina de cand au inceput sa faca export. Am inteles ca cei din Italia si nu numai sunt foarte incantati de ele si se vand foarte bine. Tine-ti-o tot asa!!!
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Fotbal Club Dinamo, BUCUREŞTI
Dinamo

în urmă cu 17 ani

Ce sa zic despre aceasta echipa? Este una dintre cele mai bune de la noi din tara, pacat ca nu au reusit la europene. Este o echipa cu cativa jucatori de valoare care sper sa nu se piarda si care sa speram ca o sa ajute clubul pe viitor la rezultate si puncte cat mai bune si mai multe. Mult noroc!!!!
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Agentia de Voiaj Cfr Oradea, ORADEA
CFR

în urmă cu 17 ani

De aici imi cumpar bilet cand merg sper Suncuius. Tot timpul trebuie sa imi cumpar cu o zi inainte daca vreau sa mai prind trenul pentru ca vesnic am prins coada la bilete si tanti fiind numa una nu face fata. Treci de faza cu biletul si ajungi in tren unde te lovesti de niste conditii precare, mizerie, frig, tigani, etc. Tot drumul trebuie sa fiu atent la bagaje si sa nu raman singur in compartiment. Mai se intampla sa vezi si faze atunci cand verifica biletele ca multi nu au si ii baga la controlor 1 leu in buzunar si tipul se uita in alta parte. Ce sa zic? Bravo celor care pot ca restul se descurca ei!!
Răspunde Raportează recenzia