| Recenzii | 59 |
Recenzii
Recenzie despre Compania Nationala de Autostrazi Si Drumuri Nationale Din Romania, Bucureşti
Compania Nationala de Autostrazi
în urmă cu 17 ani
Nu meritati nici o steluta. Voua nu va este rusine cand mergeti pe dumurile de la noi sau nu aveti masina? Nu este posibil ca dupa atatia ani sa arate drumurile in halul asta, si va mai mirati de ce sunt atatea accidente, multe sunt din cauza voastra ca nu va faceti lucrul cum trebuie. Un exemplu vreau sa dau: drumul Beius -Oradea, in fiecare an se spune ca o sa il faca si in fiecare an in loc sa il faca il carpesc. E plin cu gropi si denivelari ca daca nu esti atent poti ramane linistit in una din ele sau mai rau sa te arunce de pe carosabil. Atat as vrea sa ajungeti voi sa mergeti pe acest drum sau pe un drum ca acest in fiecare zi, poate atunci va treziti la realitate si il faceti cum trebuie, nu mai bagati banii in buzunare. Sa va fie rusine!!!
Recenzie despre Liceul de Muzica Si Arta Francisc Hubic-Oradea, Oradea
Liceul de Arta
în urmă cu 17 ani
Aici am absovlit gimnaziul. Este o scoala foarte buna, cu profesori bine pregatiti. Am avut multe optionale printre care si vioara, optionale pe care la alte scoli nu ai posibilitatea sa le faci. Pacat ca nu am avut pe atunci un profesor asa bun care sa ma faca sa iubesc vioara, asa ca am renuntat. Nu stiu azi cine preda dar stiu ca multi cantareti de muzica usoara si mai ales populara sunt absolventi al acestui liceu.
Recenzie despre Automobile Dacia S.a, Mioveni
dacia
în urmă cu 17 ani
Parintii mei detin o dacia 1320 si o au de 22 de ani. De-a lungul anilor au mai schimbat una alta pe ea dar nu multe si astfel in ziua de azi e in stare foarte, foarte buna. Cei de la dacia lucreaza foarte bine drept dovada ca si azi este in picioare dupa atatia ani, si mai ales acum cred ca incep sa isi mai revina de cand au inceput sa faca export. Am inteles ca cei din Italia si nu numai sunt foarte incantati de ele si se vand foarte bine. Tine-ti-o tot asa!!!
Recenzie despre Fotbal Club Dinamo, BUCUREŞTI
Dinamo
în urmă cu 17 ani
Ce sa zic despre aceasta echipa? Este una dintre cele mai bune de la noi din tara, pacat ca nu au reusit la europene. Este o echipa cu cativa jucatori de valoare care sper sa nu se piarda si care sa speram ca o sa ajute clubul pe viitor la rezultate si puncte cat mai bune si mai multe. Mult noroc!!!!
Recenzie despre Agentia de Voiaj Cfr Oradea, ORADEA
CFR
în urmă cu 17 ani
De aici imi cumpar bilet cand merg sper Suncuius. Tot timpul trebuie sa imi cumpar cu o zi inainte daca vreau sa mai prind trenul pentru ca vesnic am prins coada la bilete si tanti fiind numa una nu face fata. Treci de faza cu biletul si ajungi in tren unde te lovesti de niste conditii precare, mizerie, frig, tigani, etc. Tot drumul trebuie sa fiu atent la bagaje si sa nu raman singur in compartiment. Mai se intampla sa vezi si faze atunci cand verifica biletele ca multi nu au si ii baga la controlor 1 leu in buzunar si tipul se uita in alta parte. Ce sa zic? Bravo celor care pot ca restul se descurca ei!!