| Recenzii | 59 |
Recenzii
Recenzie despre Agentia Judeteana Pentru Ocuparea Fortei de Munca, Râmnicu Vâlcea
Somaj
în urmă cu 17 ani
Vreau sa imi spun parerea despre cei de la Beius dar cum vad ca pe firmania nu apare am zis sa scriu aici. Doamnele de la somaj de la Beius sunt niste pitipoance care nu merita sa fie acolo. Daca suni sa ceri informatii legat de actele care iti trebuie sau despre orar asa iti raspund de parca ai fi prost. Asa a patit prietena a sunat sa intrebe ce acte ii trebuie sa iasa din somaj si i-a zis tipa cu o voce ca daca nu stii, nu ai decat sa te informezi. Sa nu mai vorbim de zecile de drumuri pe care a trebuit sa le faca ca sunt ele aiurite si nu stiu ce le trebuie. Sa va feriti de ele cat puteti iar daca nu aveti incotro rabdare, multa rabdare.
Recenzie despre Ministerul Sănătăţii, Bucureşti
Ministerul sanatatii
în urmă cu 17 ani
Nu am avut obiectii pana acum la aceasta institutie de stat. Am ramas dezamagit cand am auzit ca daca refuz sa fac vaccinul AH1N1 daca o sa ma imbolnavesc de el o sa trebuiasca sa scot din buzunar cheltuielile. In primul rand am refuzat sa il fac pentru ca nimeni nu a facut o sedinta ceva sa ma informeze de riscurile pe care mi le asum daca il fac, tot ce stiu este de la TV si anume ca multi dintre cei care si l-au facut au murit. Am 22 de ani si sincer nu vreau sa fac un lucru pana nu sunt total informat asupra lui, pe oricine intreb daca e bine sa il fac iti spun ca iti asumi responsabilitatea.Nici un coleg de facultate nu a semnat ca da. Pentru moment nu multumesc!!!
Recenzie despre Upc Business Bucuresti, BUCUREŞTI
UPC
în urmă cu 17 ani
Le dau 4 stele pentru ca nu stiu ce sa cred. Noi avem la lucru UPC si merge destul de bine, rar mai cade reteau, cred ca de cand sunt eu numai odata. In schimb prietenii care au acasa se plang tot timpul de ei si multi au renuntat la serviciile lor si au trecut la RDS. Asa ca pana la urma ramane la latitudinea fiecaruia, daca merge sau nu.
Recenzie despre Electrica SA, BUCUREŞTI
Electrica
în urmă cu 17 ani
Azi am mers sa imi platesc factura. Cand am ajuns surpriza: o coada inauntru dar si afara de nedescris. Domnul de la poarta nu lasa sa intre multa lume si ne-a tinut afara asa ca am stat o ora la coada din care 30 minute afara si 30 inauntru. Bineinteles ca inauntru nu se lucra la toate ghisele si multe doamne in loc sa vina sa lucreze si ele sa mearga treaba mai repede preferau sa stea la povesti. Asa ceva nu se poate totusi, inteleg ca suntem in Romania dar refuz sa cred ca ne prostim tot mai mult pe zi ce trece!!!!
Recenzie despre Danone P.d.p.a. SRL, Bucureşti
Danone
în urmă cu 17 ani
Danone este marca la iaurturi pe care o cumpar cel mai des. Eram mare amator de orez cu lapte de la ei dar de ceva vreme nu am mai gasit prin magazine. O tanti de la un ABC mi-a zis ca nu se mai produce. Pacat ca era tare bun. Si celelalte produse sunt foarte bune si de calitate, iar pretul este accesibil.