.
2202f1dad016443bb9ed64a7927504fe
Recenzii 59

Recenzii

Recenzie despre Auto Goldiş, Oradea
Auto Goldis

în urmă cu 17 ani

Este una din scolile de soferi din Oradea unde esti tratat ca atare. Toti prietenii mei care au absovit cursurile acestei scoli si-au luat permisul din prima. Au fost multumiti de cum au fost tratati de instructori si de asemenea de orele de legislatie.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Casa Auto SRL, Oradea
Casa Auto

în urmă cu 17 ani

Am fost posesor de Ford Focus din 2006 iar cand am ajuns cu masina la ei am ramas impresionat de preturile uriase pentru serviciile oferite. Sa le traiasca si sa fie sanatosi!!! Sper ca se intelege ca vorbesc la sensul negativ despre ei.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre DEICHMANN, Oradea
Deichman

în urmă cu 17 ani

Este unul din magazinele pe care le vizitez destul de des. De aici mi-am cumparat o pereche de adidasi iar prietena si-a cumparat o pereche de cizme. Amandoi am fost foarte incantati de achizitie si in primul rand de calitate, pentru ca amandoi inca mai avem produsele dupa 1 an de purtat. Le dau numai 4 stelute pentru ca personalul mai are de invatat cum sa se poarte cu clientii. Singuri ne-am cautat numere, nici un sfat, nici un ajutor din partea lor.
Răspunde Raportează recenzia

real

în urmă cu 17 ani

Real este un supermarket extraordinar! Zi de zi nu ezita sa ma surprinda prin diversitatea de produse pe care o are. Alt lucru care imi place este pretul produselor. Daca la Real nu gasesti preturi bune atunci unde? Calitatea produselor nu este de neglijat, aici tot timpul gasesti carne si mezeluri proaspete ceea ce in alte locuri rar gasesti. Il recomand cu incredere! :)
Răspunde Raportează recenzia