| Recenzii | 59 |
Recenzii
Recenzie despre Auto Goldiş, Oradea
Auto Goldis
în urmă cu 17 ani
Este una din scolile de soferi din Oradea unde esti tratat ca atare. Toti prietenii mei care au absovit cursurile acestei scoli si-au luat permisul din prima. Au fost multumiti de cum au fost tratati de instructori si de asemenea de orele de legislatie.
Recenzie despre Casa Auto SRL, Oradea
Casa Auto
în urmă cu 17 ani
Am fost posesor de Ford Focus din 2006 iar cand am ajuns cu masina la ei am ramas impresionat de preturile uriase pentru serviciile oferite. Sa le traiasca si sa fie sanatosi!!! Sper ca se intelege ca vorbesc la sensul negativ despre ei.
Recenzie despre DEICHMANN, Oradea
Deichman
în urmă cu 17 ani
Este unul din magazinele pe care le vizitez destul de des. De aici mi-am cumparat o pereche de adidasi iar prietena si-a cumparat o pereche de cizme. Amandoi am fost foarte incantati de achizitie si in primul rand de calitate, pentru ca amandoi inca mai avem produsele dupa 1 an de purtat. Le dau numai 4 stelute pentru ca personalul mai are de invatat cum sa se poarte cu clientii. Singuri ne-am cautat numere, nici un sfat, nici un ajutor din partea lor.
Recenzie despre Real Hypermarket - Oradea Calea Aradului, ORADEA
real
în urmă cu 17 ani
Real este un supermarket extraordinar! Zi de zi nu ezita sa ma surprinda prin diversitatea de produse pe care o are. Alt lucru care imi place este pretul produselor. Daca la Real nu gasesti preturi bune atunci unde? Calitatea produselor nu este de neglijat, aici tot timpul gasesti carne si mezeluri proaspete ceea ce in alte locuri rar gasesti. Il recomand cu incredere! :)