| Recenzii | 59 |
Recenzii
Recenzie despre Senatul Romaniei, Bucureşti
Senat
în urmă cu 17 ani
Sincer sa fiu nu mai vad sa faceti nimic pentru noi cetatenii. Atata stiti sa va razboiti intre voi care e mai bun PDL sau PSD? Ar trebui sa va fie rusine ca va comportati ca in gradinita si ca nu va mai ocupati de datoriile voastre, sa faceti un plan de buget cum trebuie ca maine poimaine Boc nu ne mai da nici salarii si nici pensii, ne duce la sapa de lemn, mai rau ca pe vremea lui Ceausescu. Treziti-va pana nu e prea tarziu!!!
Recenzie despre Liceul Pedagogic Nicolae Bolcas Beius, Beiuş
Liceul Nicolae Bolcas Beius
în urmă cu 17 ani
La acest liceu a terminat prietena mea. Numai cuvinte de lauda am auzit despre el, despre profesori si despre conditiile de acolo. Ea a terminat profilul invatator -educator si i-a prins bine pentru ca in facultate s-a intalnit cu multe materii care i-au fost recunoscute din liceu, si mai ales la practica pedagogica. Cand a inceput practica ea stia deja cum se face un plan de lectie sau cum sa se poarte cu copiii. Bravo profesorilor de acolo!!!
Recenzie despre Banca Transilvania ATM, Oradea
Transilvania
în urmă cu 17 ani
Am la aceasta sucursala sau mai bine zis am avut un card. Mi l-am facut in primul an de facultate ca sa poata parintii sa imi trimita banii pe el. Dupa ce m-am angajat am renuntat la el si nu l-am mai folosit. Ce mi-a placut la ei a fost ca nu au cerut comision de administrare al cardului ca la celelalte banci. Iar acum cum nu l-am mai folosit de 1 an mi-au zis ca o sa mi-l anuleze si atat, nu cum au patit altii ca au trebuit sa plateasca nush cat cand au vrut sa il anuleze. Foarte buna banca, si la fel si personalul, amabil, rabdator, de nota 10.
Recenzie despre European Drinks SA, Ştei
European
în urmă cu 17 ani
Fugiti cat puteti de aceasta firma si de produsele oferite de ei, mai ales de racoritoare. Sunt atat de daunatoare ca numai daca o sa vedeti cu ochii vostri o sa ma credeti. Sa va povestesc ce am vazut cand am fost in vizita: in locul unde se imbuteliaza mai picura cate un pic din suc si cadea jos, in locul unde cad picaturile s-a facut gaura asa de toxice sunt aceste sucuri. Singurul lucru bun pe care il ofera aceasta firma este oferta de locuri de munca. Multi ar ramane pe drumuri daca s-ar inchide si sincer nu as vrea pt. ca multi prieteni lucreaza acolo. Salarul este mic dar macar sunt acasa si nu se prea omoara cu lucrul.
Recenzie despre Adevarul SA, Bucureşti
Adevarul
în urmă cu 17 ani
Parintii mei au abonament la acest ziar si sunt foarte multumiti de serviciu si nu numai. Imi place pentru ca aici gasesc toate informatiile si stirile de care am nevoie. Acum de cand au si oferta cu cartile cred ca le merge si ami bine. E un lucru bun si de apreciat ca s-au gandit la acest mod de a-si vine si mai bine publicatiile. Astfel parintii si nu numai au acces mai usor la informatii si stiri si pot in acelasi timp face cate o bubcurie celor mici. Jos palaria in fata voastra!!!