.
2202f1dad016443bb9ed64a7927504fe
Recenzii 59

Recenzii

Recenzie despre Start Taxi SRL, Oradea
Start

în urmă cu 17 ani

Inainte sa am masina circulam foarte des cu taxiul, mai ales cu cei de la Start. Imi placeau pentru ca erau foarte rapizi si aveau tarife bune. Deasemenea de cate ori sunam sa comand nu ma tinea centralista 5 minute ca sa imi spuna in cat timp ajunge taxiul. Sunt o echipa de profesionisti si merita sa mergi cu ei.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Fondul Natiunilor Unite Pentru Copii - Unicef, Bucureşti
UNICEF

în urmă cu 17 ani

O institutie care merita nota 10. Ma bucur sa stiu ca exista cineva care se gandeste si la copii, in special la cei defavorizati, batuti, infometati, fara posibilitate la educatie, etc. Nu stiu daca au un program de educare a parintilor pentru ca in ziua de azi ar fi binevenit. Putini parinti stiu cum sa isi educe copii cum trebuie, majoritatea nu stiu cum sa comunice cu ei sau prefera sa nu comunice deloc. Multa bafta pe viitor!!
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Cidor Serv SRL, Oradea
Cidor

în urmă cu 17 ani

Nu sunt deloc multumit de calitatea produselor de la Cidor. De fiecare data cand am cumparat ceva era ori vechi, ori tare ori nu puteai mesteca din cauza gustului rau ce il avea. Am renuntat sa incerc sa mai cumpar de la ei mai ales dupa ce mi-a povestit o prietena care a lucrat la ei ca nu tin cont de igiena deloc, arunca painile pe jos, ba mai scuipa,etc.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Avon Cosmetics Romania SRL, Bucureşti
Avon

în urmă cu 17 ani

De la Avon imi plac parfumurile, Blue in special. Prietena e mare amatoare a produselor lor. Cred ca are de la fiecare pagina cel putin un produs. E foarte multumita de calitate un pic la lotinea de corp a fost cam dezamagita, dar in rest totul e ok.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Media Galaxy Cluj, CLUJ-NAPOCA
Media Galaxy Oradea

în urmă cu 17 ani

De aici si-a cumparat prietena o masina de spalat Indesit. In magazin personalul lasa de dorit, am avut ce cauta dupa ei cand ne-am hotarat ce masina vrem, si unde credeti ca i-am gasit la jocurile video se jucau de cu zor parca nu erau la servici ci acasa. In schimb cei de jos de la magazie au fost super de treaba, ne-au ajutat la incarcat si chiar s-au oferit sa ne-o aduca ei acasa.
Răspunde Raportează recenzia