.
2202f1dad016443bb9ed64a7927504fe
Recenzii 59

Recenzii

Recenzie despre Sala Sporturilor Oradea, Oradea
Sala Sporturilor

în urmă cu 17 ani

In zilele noastre nu mai aud sa se organizeze altceva la Sala Sporturilor decat expozitii de haine, mancare, electrocasnice, etc. Inainte puteai merge sa mai vezi si activitati sportive acum nu am mai auzit sau sa vad vreo reclama cum ca se organizeaza ceva meci sau altceva in afara de haine si iar haine.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Transit, Oradea
Transit

în urmă cu 17 ani

Intr-o vara am avut multi prieteni in vizita si nu i-am putut caza pe toti. Asa am ajuns la acest hotel. Hotelul in sine e foarte frumos amenajat dar e foarte scump, totusi nu suntem la mare ci suntem in Oradea asa ca prietenii nostri s-au cazat la alt hotel, nu isi puteau permite sa dea atat pe o camera.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Cafe Del Mar S.r.l, Oradea
Del Mar

în urmă cu 17 ani

Am trecut prin acest restaurant intr-o zi ca sa beau o cafea impreuna cu un prieten si sincer sa fiu nu mi-a placut. Restaurantul in sine e ok dar atmosfera de acolo e nashpa. Cand am fost eu cel putin era plin de soferi de tir care vorbeau tare si nu puteai sa te intelegi unul cu altul. Ospatarele sunt ok si la fel mancarea.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Ferona Md Prodimpex SRL, ORADEA
Ferona

în urmă cu 17 ani

Am fost in acest restaurant impreuna cu niste prieteni acum un an. Mancarea a fost foarte buna, mi-a placut in special de ospatara care tot timpul a fost prompta si mereu zambitoare. Preturile sunt acceptabile iar interiorul restaurantului e unul intim. Merita sa incercati!!
Răspunde Raportează recenzia

Santa

în urmă cu 17 ani

Ii dau numai patru stelute pentru ca la unii instructori daca nu le spui tu ce sa faca cu tine uita. Aici o facut prietena scoala. Si instructorul a uitat sa faca cu ea pornirea din panta. Si asa speriata e si acum cand vede o panta. Am invatat-o eu cu frana de mana da mai are pana o sa stie fara ea. Asa ca daca faceti aici scoala sa le amintiti instructorilor ce trebuie sa faca cu voi, ca daca lasati dupa ei nu o sa faca tot.
Răspunde Raportează recenzia