.
92be7e3b5540405a8ee609d696780e0f
Recenzii 59

Recenzii

Recenzie despre Remedium Farm SRL, Oradea
Remedium

în urmă cu 17 ani

Am intrat intr-o zi in aceasta farmacie, cautam niste medicamente pentru taicameu care tocmai suferise un atac cerebral. Doctorita lui mi-a scris o reteta si cu ea am intrat aici. Pana la urma am aflat de la alta farmacista cum ca era gresita scris reteta dar bineinteles ca doamna de la Remedium nu a fost in stare sa imi spuna asa, a preferat sa spuna ca nu are si cand am cerut informatii ca unde as putea gasi mi-a aruncat-o inapoi si a zis ca de unde sa stie. Frumos nu! Ce ziceti?
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Pump Fitnes S.r.l, Oradea
Pump

în urmă cu 17 ani

Prietena mea este abonata la acest centru si din cand in cand mai merg si eu. Imi plac antrenorii de acolo pentru ca se ocupa de tine, iti spun cu ce sa incepi, sa continui si cu ce sa termini. Aparatele sunt noi si usor de manevrat, inauntru este curatenie si multa amabilitate din partea tuturor. Merita sa mergeti macar odata pe saptamana daca nu aveti timp zilnic.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Cora Dumitrescu S.r.l, ORADEA
Cora

în urmă cu 17 ani

De Cora si salonul ei am auzit de la prietena mea care este foarte incantata de serviciile acestui salon. Tratamentele antiacneice chiar functioneaza si daca mai folosesti si crema special creata de Cora ai rezultate garantate. Cora este un nume de renume in lumea saloanelor si nu numai, a scris carti despre infrumusetare si despre tratamente faciale. Merita sa mergeti la acest salon, parerea prietenei care numai acolo merge.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Corif Prod S.r.l, Oradea
Corif

în urmă cu 17 ani

Aici merg de cateva ori pe an pentru solar pentru ca au preturi bune si solarele sunt de calitate. Dupa numai cateva sedinte deja se observa bronzul. Fetele sunt ok si mentin igiena de fiecare data. Bravo si tineti-o tot asa!!!
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Salon Maja Oradea, Oradea
Maja

în urmă cu 17 ani

Aici ma tund dintotdeauna. Imi place de personal pentru ca indiferent care dintre ei ma tund toti ma tund exact asa cum vreau, clasic, nici prea lung dar nici prea scurt. Angajatii sunt foarte amabili si mereu ma simt bine cand ies de acolo, mai inviorat. Numai Respect!!!
Răspunde Raportează recenzia