.
2202f1dad016443bb9ed64a7927504fe
Recenzii 59

Recenzii

Recenzie despre Cabinet Medical Crihana Dan, Oradea
Cabinet medical

în urmă cu 17 ani

Despre d-l Crihana am aflat de la o prietena care a nascut cu ajutorul lui si a fost foarte multumita de cum s-a comportat cu ea. Acum aici merge si prietena la control si de asemenea este si ea multumita. Are preturi acceptabile si este un doctor bun care stie meserie. Merita sa incercati sa va convingeti.
Răspunde Raportează recenzia

Cabinet de avocatura Balaci

în urmă cu 17 ani

Am apelat la acest cabinet cand am intabulat casa. D.Balaci este un om cumsecade si poti fi sigur ca daca aplezi la serviciile lui o sa te ajute asa cum a facut si cu mine. Bunica fiind bolnava la pat nu se putea ridica a trebuit sa vina acasa, nu a zis ca nu vine sau ca nu se poate a spus frumos ca nu e nici o problema. Un om si cabinet de nota 10.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Sapico Chim SRL, Oradea
Sapico

în urmă cu 17 ani

Aici a lucrat prietena cateva luni si abia a asteptat sa plece. Totul este ok numai directoare este o femeie amara care nu se gandeste numai la ea. Pe langa directoare mai era asistenta ei care era cu doua fete, acum am inteles ca nu mai lucreaza probabil a primit mai multi bani si mai putin de lucru in alta parte. Angajatii sunt omeni super, rabdatori si care stiu meserie.
Răspunde Raportează recenzia

Recenzie despre Aerotravel SRL, ORADEA
Aerotravel

în urmă cu 17 ani

De aici mi-am cumparat acum jumatate de an bilet de avion pentru ca trebuia sa ajung in Bucuresti cat mai repede ca aveam sedinta. Fata de acolo de cum am intrat pe usa m-a intampinat frumos, si mi-a explicat cum este mai ok si mai bine sa cumpar si sa zbor. Imi pare bine ca mai exista si agentii care se poarta cum trebuie cu clientul.
Răspunde Raportează recenzia

Facultatea de Litere

în urmă cu 17 ani

Aici a terminat prietena facultatea iar acum este inscrisa la master tot aici desi nu ar fi vrut dar cu noul sistem era obligata ca sa poata preda si in liceu. Din spusele ei sunt profesori de nota 10 care se straduiesc sa predea si sa fie corecti dar bineinteles ca trebuie ca oriunde sa fie si corupti cativa din ei. Ea nu a avut probleme, a reusit cu brio la toate examenele dar are cateva colege care si acum au restante la unii profesori pentru ca probabil asteapta ceva sau nush. Ideea e ca nu pot sa-ai dea licenta din cauza lor.
Răspunde Raportează recenzia