| Recenzii | 59 |
Recenzii
Recenzie despre Cabinet Medical Crihana Dan, Oradea
Cabinet medical
în urmă cu 17 ani
Despre d-l Crihana am aflat de la o prietena care a nascut cu ajutorul lui si a fost foarte multumita de cum s-a comportat cu ea. Acum aici merge si prietena la control si de asemenea este si ea multumita. Are preturi acceptabile si este un doctor bun care stie meserie. Merita sa incercati sa va convingeti.
Recenzie despre Cabinet Individual de Avocatura Balaci Pascu, Oradea
Cabinet de avocatura Balaci
în urmă cu 17 ani
Am apelat la acest cabinet cand am intabulat casa. D.Balaci este un om cumsecade si poti fi sigur ca daca aplezi la serviciile lui o sa te ajute asa cum a facut si cu mine. Bunica fiind bolnava la pat nu se putea ridica a trebuit sa vina acasa, nu a zis ca nu vine sau ca nu se poate a spus frumos ca nu e nici o problema. Un om si cabinet de nota 10.
Recenzie despre Sapico Chim SRL, Oradea
Sapico
în urmă cu 17 ani
Aici a lucrat prietena cateva luni si abia a asteptat sa plece. Totul este ok numai directoare este o femeie amara care nu se gandeste numai la ea. Pe langa directoare mai era asistenta ei care era cu doua fete, acum am inteles ca nu mai lucreaza probabil a primit mai multi bani si mai putin de lucru in alta parte. Angajatii sunt omeni super, rabdatori si care stiu meserie.
Recenzie despre Aerotravel SRL, ORADEA
Aerotravel
în urmă cu 17 ani
De aici mi-am cumparat acum jumatate de an bilet de avion pentru ca trebuia sa ajung in Bucuresti cat mai repede ca aveam sedinta. Fata de acolo de cum am intrat pe usa m-a intampinat frumos, si mi-a explicat cum este mai ok si mai bine sa cumpar si sa zbor. Imi pare bine ca mai exista si agentii care se poarta cum trebuie cu clientul.
Recenzie despre Universitatea Din Oradea - Facultatea de Litere, Oradea
Facultatea de Litere
în urmă cu 17 ani
Aici a terminat prietena facultatea iar acum este inscrisa la master tot aici desi nu ar fi vrut dar cu noul sistem era obligata ca sa poata preda si in liceu. Din spusele ei sunt profesori de nota 10 care se straduiesc sa predea si sa fie corecti dar bineinteles ca trebuie ca oriunde sa fie si corupti cativa din ei. Ea nu a avut probleme, a reusit cu brio la toate examenele dar are cateva colege care si acum au restante la unii profesori pentru ca probabil asteapta ceva sau nush. Ideea e ca nu pot sa-ai dea licenta din cauza lor.