.
b0e12bdcf69944aabd718e69044ccaed
Recenzii 36

Recenzii

Recenzie despre Hotel Corola-S.c. Ramolisa Impex S.r.l, Oradea
misto

în urmă cu 17 ani

Am fost impreuna cu prietenii la acest restaurant si am fost foarte multumita atat eu cat si eu de servirea mancarurilor,bauturilor a fost o atmosfera placuta am sa mai merg acolo cu urmatoarea ocazie!
Adaugă comentariu Raportează recenzia

Recenzie despre Adevarul SA, Bucureşti
super

în urmă cu 17 ani

Nu citesc ziarul Adevarul,de cand este internetul eu citesc informatiile importante de acolo,mai cumpar cateodata ziarul Adevarul pentru tatal meu ii place la o cafea dimineata sa citeasca.
Adaugă comentariu Raportează recenzia

Recenzie despre European Drinks SA, Ştei
misto

în urmă cu 17 ani

Mie nu imi plac sucurile,eu zic ca nu sunt sanatoase, eu beau apa plata cu lamaie si ceaiuri.De sucurile tutti fresh nu stiu nimic ca nu am incercat ca sa vad daca sunt sanatoase sanu nu...
Adaugă comentariu Raportează recenzia

Recenzie despre Banca Transilvania ATM, Oradea
super

în urmă cu 17 ani

Am avut un card la Banca Transilvania,am fost foarte multumita de el,de angajatii de acolo care au fost foarte amabili si ma-u ajutat la fiecare nelamurire pe care am avut-o,va multumesc mult!
Adaugă comentariu Raportează recenzia

Recenzie despre Liceul Pedagogic Nicolae Bolcas Beius, Beiuş
misto

în urmă cu 17 ani

Verisoara mea a terminat la acest liceu,si regreta ca sa-u terminat anii de liceu asa de repede, a vorbit foarte frumos de profesori, intelegatori si foarte bine pregatiti profesional.
Adaugă comentariu Raportează recenzia