| Recenzii | 36 |
Recenzii
Recenzie despre Hotel Corola-S.c. Ramolisa Impex S.r.l, Oradea
misto
în urmă cu 17 ani
Am fost impreuna cu prietenii la acest restaurant si am fost foarte multumita atat eu cat si eu de servirea mancarurilor,bauturilor a fost o atmosfera placuta am sa mai merg acolo cu urmatoarea ocazie!
Recenzie despre Adevarul SA, Bucureşti
super
în urmă cu 17 ani
Nu citesc ziarul Adevarul,de cand este internetul eu citesc informatiile importante de acolo,mai cumpar cateodata ziarul Adevarul pentru tatal meu ii place la o cafea dimineata sa citeasca.
Recenzie despre European Drinks SA, Ştei
misto
în urmă cu 17 ani
Mie nu imi plac sucurile,eu zic ca nu sunt sanatoase, eu beau apa plata cu lamaie si ceaiuri.De sucurile tutti fresh nu stiu nimic ca nu am incercat ca sa vad daca sunt sanatoase sanu nu...
Recenzie despre Banca Transilvania ATM, Oradea
super
în urmă cu 17 ani
Am avut un card la Banca Transilvania,am fost foarte multumita de el,de angajatii de acolo care au fost foarte amabili si ma-u ajutat la fiecare nelamurire pe care am avut-o,va multumesc mult!
Recenzie despre Liceul Pedagogic Nicolae Bolcas Beius, Beiuş
misto
în urmă cu 17 ani
Verisoara mea a terminat la acest liceu,si regreta ca sa-u terminat anii de liceu asa de repede, a vorbit foarte frumos de profesori, intelegatori si foarte bine pregatiti profesional.
anka