Profilul lui anka
| Recenzii | 36 |
Recenzii
Recenzie despre Universitatea Emanuel Din Oradea, Oradea
în urmă cu 16 ani
Universitatea Emanuel din Oradea ofera studentilor din campus si servicii de cantina. Cantina din campus contine meniuri la preturi subventionate, atfel incat sa fie pe masura buzunarului studentului.
Recenzie despre Cabinet Sanitar-Veterinar Oradea 1, Oradea
în urmă cu 16 ani
Ofera consultatii, tratamente, vaccinari, deparazitari, interventii chirurgicale,ecografie,detartraj cu ultrasunete, analize de laborator,hrana.
Recenzie despre Alpha Bank Romania SA - Sucursala Oradea, Oradea
în urmă cu 16 ani
sunteti cea mai nasoala banca,mariti dobanda dupa bunul vostru plac,nu va pasa ca oamenii nu au cu ce plati,sa va fie rusine.
Recenzie despre Universitatea Din Oradea - Facultatea de Inginerie Electrica Si Tehnologia Informatiei, Oradea
în urmă cu 16 ani
Am terminat facultatea la Universitatea din Oradea si am fost multumita de secretare,profesori,cu colegele ma-m inteles foarte bine,suntem foarte unite chiar si acuma dupa terminarea facultatii,iesim impreuna in orash si ne sunam in fiecare zi.
Recenzie despre Lenydent SRL, Bucureşti
în urmă cu 16 ani
Nu imi place sa merg la stomatolog dar cand este nevoie nu am ce face daca e de mers este de placere si este foarte ok,preturi bune si acceptabile!
anka