| Recenzii | 36 |
Recenzii
Recenzie despre Cidor Serv SRL, Oradea
misto
în urmă cu 17 ani
Familia mea nu cumpara produse de la Cidor,cumparam din alta parte dar am auzit de la prieteni ca produsele sunt proaspete iar preturile foarte mici,poate o sa incerc si eu sa cumpar de acolo sa ma conving!
Recenzie despre Fondul Natiunilor Unite Pentru Copii - Unicef, Bucureşti
misto
în urmă cu 17 ani
Institutia unicef este foarte importanta pentru toti copii care au nevoie de ajutor si sunt traumatizati din cauza parintilor,merita si acesti copii un loc cald si au nevoie de multa dragoste!
Recenzie despre Grup Scolar Constantin Brancusi Oradea, Oradea
super
în urmă cu 17 ani
Am fosrte multe prietene care au terminat la Liceul Constantin Brancusi si mi-au relatat ca le-a placut foarte mult la acest liceu,profesorii au fost foarte intelegatori!
anka