.
b0e12bdcf69944aabd718e69044ccaed
Recenzii 36

Recenzii

Recenzie despre Marco Polo, Oradea
misto

în urmă cu 17 ani

Merg foarte des la Marco Polo penru ca imi place foarte mult inghetata, prietenii ma suna sa mergem acolo pentru ca este foarte buna inghetata.
Adaugă comentariu Raportează recenzia

Recenzie despre Yves Rocher Lotus Center Oradea, Oradea
misto

în urmă cu 17 ani

Imi place foarte mult sa merg la magazinul Lotus este unul mare cu multe produse si gasesti tot ce vrei preturile sunt mai piperate dar e ok.
Adaugă comentariu Raportează recenzia

Recenzie despre Aura S.a., Oradea
anka

în urmă cu 17 ani

Mi-am cumparat de la acest magazin foarte multa ata pentru bunica mea care imi croseta multe haine in perioada cand era mai tanara si este foarte buna,peturile mici.
Adaugă comentariu Raportează recenzia