| Recenzii | 36 |
Recenzii
Recenzie despre Marco Polo, Oradea
misto
în urmă cu 17 ani
Merg foarte des la Marco Polo penru ca imi place foarte mult inghetata, prietenii ma suna sa mergem acolo pentru ca este foarte buna inghetata.
Recenzie despre Yves Rocher Lotus Center Oradea, Oradea
misto
în urmă cu 17 ani
Imi place foarte mult sa merg la magazinul Lotus este unul mare cu multe produse si gasesti tot ce vrei preturile sunt mai piperate dar e ok.
Recenzie despre Aura S.a., Oradea
anka
în urmă cu 17 ani
Mi-am cumparat de la acest magazin foarte multa ata pentru bunica mea care imi croseta multe haine in perioada cand era mai tanara si este foarte buna,peturile mici.
anka