.
b0e12bdcf69944aabd718e69044ccaed
Recenzii 36

Recenzii

Recenzie despre Colegiul Tehnic Mihai Viteazul Oradea, Oradea
super

în urmă cu 17 ani

Am dat examen pentru titularizare la Liceul Mihai Viteazul si mi-a placut foarte mult acest liceu este foarte mare si sunt si camine,profesorii am auzit de la prietenul meu ca sunt foarte exigenti.
Adaugă comentariu Raportează recenzia

Recenzie despre Trei G Retail S.r.l, Oradea
misto

în urmă cu 17 ani

Magazinul trei G este aproape de mine si de acolo imi fac cumparaturile,cand am avut nevoie sa gasesc un anume produs angajatele ma-u ajutat,preturile sunt mici iar magazinul spatios si frumos!
Adaugă comentariu Raportează recenzia

Recenzie despre Eis Rubin King SRL, Oradea
misto

în urmă cu 17 ani

Imi place foarte mult inghetata,de mica o ador si astept cu nerabdare vara ca sa pot gusta din minunatiile care se fac,mananc intradevar si iarna dar nu imi face bine ca apare raceala.
Adaugă comentariu Raportează recenzia

Recenzie despre Tv Antena 1 - Intact Media Group, Bucureşti
super

în urmă cu 17 ani

Imi palce foarte mult programul Antena 1 in special emisiunea Aruncati din tren ajuta multi copii si cred ca orice canal ar trebui sa difuzeze astfel de emisiuni bravo lor!
Adaugă comentariu Raportează recenzia

Recenzie despre Lord's Club, Oradea
misto

în urmă cu 17 ani

Lord's este un club foarte tare,mergeam anul trecut impreuna cu prietenii,ne simteam foarte bine,era o atmosfera super,preturile mici iar muzica excelenta!
Adaugă comentariu Raportează recenzia