| Recenzii | 36 |
Recenzii
Recenzie despre Zaf Procom S.r.l, Oradea
cool
în urmă cu 17 ani
Este o firma foarte buna unde se lucreaza frumos,am cunparat un tablou si o rama le-am facut cadou la o prietena din Spania si a fost foarte incantata!
Recenzie despre Avon Cosmetics Romania SRL, Bucureşti
super
în urmă cu 17 ani
Imi plac foarte mult parfumurile de la Avon mi-am cumparat Far Away,By Ungaro,Little Black Dress si am sa cumpar in continuare preturile sunt foarte bune.
Recenzie despre Casa Piratilor Oradea, Oradea
super
în urmă cu 17 ani
Preparatele de la restaurantul casa piratilor este foarte frumos,preturi foarte mici si mancaruri foarte bune iar servirea este pe placul clientilor!
Recenzie despre METRO Oradea, Oradea
super
în urmă cu 17 ani
De la magazinul Metro mi-am cumparat sucuri,ciocolati,alimente,televizor,frigider,si multe altele,preturile sunt mici si servirea este exemplara.
Recenzie despre Dafne Studio Oradea, Oradea
super
în urmă cu 17 ani
Imi place foarte mult,preturile sunt aceesibile angajatii executa cu foarte mare profesionalism coafurile si cu mult tact si intr-un timp foarte scurt.
anka