| Recenzii | 36 |
Recenzii
Recenzie despre Madalin Serv S.r.l, Oradea
misto
în urmă cu 17 ani
Este un bar excelent,face o cafea deosebita preturile sunt foarte mici si la sucuri iar angajatii foarte draguti si te servesc foarte repede!
Recenzie despre Cofetaria Danemary SRL, Oradea
super
în urmă cu 17 ani
Este o cofetarie la care merg des pentru ca stau aproape de ea mananc intotdeuna prajitura mea preferata ciocolatina servirea e remarcabila si fascinanta a prajiturilor!
Recenzie despre Decorex S.r.l, Oradea
super
în urmă cu 17 ani
Imi place mult mobilele de acolo sunt foarte bune si angajatii foarte draguti iti explica si iti dau sfaturi bune despre mobile si alte lucruri.
Recenzie despre Alcora, Oradea
misto
în urmă cu 17 ani
Mi-am luat de la firma Alcora multe incaltaminte si de vara si de iarna si sunt multumita de ele am sa mai cumpar de acolo !
Recenzie despre ANA PANTIS S.A, Oradea
misto
în urmă cu 17 ani
Sunt prajituri foarte bune la aceasta cofetarie,anul trecut de ziua mea am co,amdat un tort de acolo si toti invitatii au fost multumiti!
anka