Recenzii despre FAN Courier - Târgu Jiu

Recenzii

, 25 februarie 2025

noul curier incepend cu data de 23 fef. este sub parametrii profesionali ai colelegilor anteriori. nu respecta programul, este sub standerdele deontologiei. rog schimbare urgenta. sunt client cu vechime de 25 ani. multumesc.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Nu toată lumea poate ajunge până la ora 17.Unii atunci terminam serviciul Ce program e acesta? Am văzut judeţe cu program până la 19,30...nu că ar şi conta părerea multora...
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 3 ani

am sunat curierul si mi a spus ca o sa vinac mi a ajuns comanda in sediul fan courier si nu mai raspunde nimeni la telefon dupa 30 de apeluri, foarte prost
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

Este imposibil sa faci o comanda de ridicare pe site sau sa comunici cu ei. Sunt de o nesimtire crunta. Suni de zeci de ori si nu raspund. Intra robotul si, dupa ce te pun in asteptare zeci de minute, timp in care iti toaca nervi robotul, iti inchid brusc apelul. Este firma care-si bate joc de clienti mai mult decat orice alta firma de curierat. Nici curieri nu sunt foarte amabili.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

Serviciul de relatii cu clientii este deplorabil…suni o Ora pe toate numerele de pe site ul lor si nu raspunde nimeni…foarte neprofesional
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 3 ani

Eu sunt multumita de foarte multi ani, cei de la Fan Curier sunt oameni cu bun simt si intotdeauna cauta o solutie ca sa imi ofere sprijinul necesar pentru orice problema. Curierii sunt foarte punctuali si politicosi . Eu recomand (cine cauta perfectiunea , traieste intr-o lume paralela ) .
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

Am primit un incubator construit din metal cu protectie din cornier deosebit de deteriorat la colt , parca a suferit un accident auto asa de lovit era . am incheiat definitiv cu aceasta firma fan curier care a inceput sa-si bata joc de clienti ! am facut reclamatie la opc, sa vedem ce se rezolva
Răspunde Raportează recenzia

Vreau sa trimit un căţeluş de Moş Nicolae la o fetiţă se poate


, în urmă cu 4 ani

La sediu, nu răspunde nimeni la niciunul dintre numerele de contact de pe site şi nu se păstrează coletele la depozit 7 zile, returnandu-se, fără a anunţa destinatarul, mult mai repede. Chiar şi azi am sunat la toate numerele de pe site, răspunde robotul, îmi spune ce să tastez pentru informaţii, dar nu răspund. Este revoltător să suni zeci de minute la trei numere de telefon pe care să nu-ţi răspundă nimeni, în timpul programului lor de lucru. Unul dintre curieri are o atitudine agresivă, uneori.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 5 ani

Am primit coletul desfacut si produsul deteriorat. Nu inteleg de ce sunt desfacute ambalajele si nimeni nu raspunde pentru eventualele defecte.🤔😤
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

NU RECOMAND!Am avut de primit un document trimis prin ei dupa care astept de 2 saptamani , sun la ei imi zic ca in 3 zile ajunge , dupa ca in 5 sau 7 dupa ca defapt mai intarzie , te mint pe fata iar cand suni la ei ti se inchide telefonul in fata de catre o cretina care habar nu are ce se intampla cu coletele oamenilor.Spun ca ei in strainatate nu stiu ce companie preia mai departe pachetele, deci daca se pierde nici macar nu sti cu cine sa iei legatura ca ei habar nu au sa iti dea numele comapaniei cu care expediaza mai departe!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Am fost înşelată cu 20 lei la tansport. Pe chitanţa apare o sumă, iar mie mi s a cerut alta! Ruşine
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

intarzieri cu preluarea de colete, nu se dau chitante pt taxa transport ramburs, neseriosi
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

Soferi care nu stiu sa se poarte cu clientii, colete care nu ajung la timp!!!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Cel mai prost serviciu de curierat. Mi-a ajuns coletul intr-o stare deplorabila. Am dat 200lei transport şi am găsit coletul aruncat lângă gunoi la sediul din Tg Jiu, pt ca nu au loc pt depozitare şi nici maşini mari sa îl transporte la domiciliu. De ce primiţi colete mari dacă nu sunteţi capabili sa le transportaţi?!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Dacă aş putea să dau o notă 0 cu siguranta asta ar merita-o! Mint ca timpul de livrare este mic ca sa poata încasa banii...în realitate timpul este mai mare decat prin posta! O săptămână pt a ajunge un colet din Tg jiu în Bucureşti!!!! Cam la asta sa va aşteptaţi daca folositi Fan Curier! Mare dezamăgire :((
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

cea mai neserioasa firma , mint ca ajung coletele si te poarta pe drumuri degeaba, iar la telefon nu raspund . sunt neseriosi, nu as recomanda
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Nu sunt serioşi,mi s-a spus un preţ la transport,iar când a ajuns coletul la destinatar ,i s-a cerut dublu....bătaie de joc...doar suntem în România...
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Se misca din ce in ce mai greu. Daca vrei sa trimiti un colet, deja e o problema.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

Super....................................................!
Răspunde Raportează recenzia

rapid

, în urmă cu 17 ani

Am un mare respect pentru ei.Niciodata nu mau dezamagit.Tot timpul punctuali si seriosi.O firma pa care te poti baza si cu care faci treaba .Bafta in continuare.
Răspunde Raportează recenzia

curier

, în urmă cu 17 ani

eu sunt extrem de multumita de serviciile lor. nu am avut niciodata probleme cu ei. Imi place ca, spre deosebire de alte firme de curierat, ei suna inainte de a veni, pt a vedea daca este cineva acasa.
Răspunde Raportează recenzia

astept de o saptamana sa ajunga un colet , de ce i laudati sau sunteti angajati fan courier , nota 1 pentru fan courier , acum 2 ani erai no 1 acum si ... livreaza mai rapid


fan curier

, în urmă cu 17 ani

Cred ca si-au castigat aprecierea multora, calitatea firmei se reflecta in special in angajati. Sunt foarte multumita de serviciile lor, intotdeauna promti, amabili, ma contacteaza inainte de a-mi aduce un colet pentru a stabili exact ce si cum.
Răspunde Raportează recenzia

cei mai seriosi

, în urmă cu 17 ani

din toate firmele cu care am lucrat pana acum , cei de la fan curies sunt cei mai seriosi , respecta intotdeauna termenul de livrare si se deplaseaza pana in locul unde esti pentru a-ti preda coletul
Răspunde Raportează recenzia

curier

, în urmă cu 17 ani

eu sunt reprezentant avon , si primesc coletele de la fan curier. eu sunt foarte multumita , si nu am avut niciodata probleme , sa mi se piarda coletul sau sa ajunga cu intarziere. le primesc mereu al scara si coboara sotul meu sa le ia. domnul care le livreaza este mereu amabil cand il sun daca am vreo intrebare.
Răspunde Raportează recenzia

fan curier

, în urmă cu 17 ani

si mie mi-au adus colete dar ceea ce nu mi sa parut normal e ca a trebui sa vin din timpul programului sa ridic coletul! chestia asta i-a facut sa scada in ochii mei
Răspunde Raportează recenzia

curier

, în urmă cu 17 ani

stelute maxime pentru Fan Curier,sunt foarte promti in a respecta comenzile ... am primit si eu cateva colete prin intermediul lor
Răspunde Raportează recenzia

fan curier

, în urmă cu 17 ani

sunt cei mai buni in materie de curierat rapid, apelez numai la ei cand am de trimis colete , sunt mereu punctuali si siguri pe ei in ceea ce fac, eu sunt foarte multumit.
Răspunde Raportează recenzia

fan curier

, în urmă cu 17 ani

Mi-au adus si mie de cateva ori niste colete cei de la Fan Curier, si mi s-au parut de treaba. M-au sunat la telefon si m-au anuntat ca am un colet, dar eram la servici. Si au facut efortul si mi l-au adus la serviciu coletul.
Răspunde Raportează recenzia

fann currier

, în urmă cu 17 ani

eu cred ca sunt cei mai buni!de cate ori am avut cate un colet la ei,m-au sunta de fiecare data si am stabilit cum ne intalnim,chiar daca nu se potrivea programul meu cu al lor,au fost amabili si binevoitori si am gasit o cale mijloc!!odata nici nu mergea liftul,si totusi au urcat pe scari pentru a-mi aduce coletul!!!toata stima pentru afann currier!!!
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre FAN Courier - Târgu Jiu!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.