.
2202f1dad016443bb9ed64a7927504fe

Profilul lui Irabella Irina

Recenzii 1

Recenzii

Recenzie despre FAN Courier - Târgu Jiu, Târgu Jiu

în urmă cu 3 ani

Eu sunt multumita de foarte multi ani, cei de la Fan Curier sunt oameni cu bun simt si intotdeauna cauta o solutie ca sa imi ofere sprijinul necesar pentru orice problema. Curierii sunt foarte punctuali si politicosi . Eu recomand (cine cauta perfectiunea , traieste intr-o lume paralela ) .
Răspunde Raportează recenzia