Profilul lui Irabella Irina
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre FAN Courier - Târgu Jiu, Târgu Jiu
în urmă cu 3 ani
Eu sunt multumita de foarte multi ani, cei de la Fan Curier sunt oameni cu bun simt si intotdeauna cauta o solutie ca sa imi ofere sprijinul necesar pentru orice problema. Curierii sunt foarte punctuali si politicosi . Eu recomand
(cine cauta perfectiunea , traieste intr-o lume paralela ) .