Profilul lui Oana Trusca
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre FAN Courier - Târgu Jiu, Târgu Jiu
în urmă cu 8 ani
Cel mai prost serviciu de curierat. Mi-a ajuns coletul intr-o stare deplorabila. Am dat 200lei transport şi am găsit coletul aruncat lângă gunoi la sediul din Tg Jiu, pt ca nu au loc pt depozitare şi nici maşini mari sa îl transporte la domiciliu. De ce primiţi colete mari dacă nu sunteţi capabili sa le transportaţi?!
Oana Trusca