Profilul lui Mihaela
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre FAN Courier - Târgu Jiu, Târgu Jiu
în urmă cu 4 ani
La sediu, nu răspunde nimeni la niciunul dintre numerele de contact de pe site şi nu se păstrează coletele la depozit 7 zile, returnandu-se, fără a anunţa destinatarul, mult mai repede. Chiar şi azi am sunat la toate numerele de pe site, răspunde robotul, îmi spune ce să tastez pentru informaţii, dar nu răspund. Este revoltător să suni zeci de minute la trei numere de telefon pe care să nu-ţi răspundă nimeni, în timpul programului lor de lucru. Unul dintre curieri are o atitudine agresivă, uneori.