Recenzii despre FAN Courier - Sfântu Gheorghe

Recenzii

, 23 aprilie 2026

NU TE PREIA NIMENI!! 3 SERII DE APEL A CĂTE 35 DE MINUTE DE AȘTEPTARE ȘI NIMIC!!NU SE RĂSPUNDE,NU SE PREIA APELUL EȘTI PUS PE AȘTEPTARE,NU AM CUVINTE....
Răspunde Raportează recenzia

, 23 iulie 2025

Daca era o steluta taiata in doua ar fi fost ratingul meu.Nu pentru prima data ma nemultumesc cei de la fan ,dar de data aceasta a fost cireasa de pe tort.NU m-au anuntat nici prin sms si nici prin email dar au trecut la status ca nu am fost acasa/sa nu va spun ca nici nu am iesit din casa/Fanboxul este la 20 metri de la usa blocului dar in aplicatie este trecuta metoda de ridicare de la birou care se afla la 4,2 km de mine.Pe caldura de afara si la anii mei/73 /sigur nu am sa fac aproape 9 km pe jos numai pt ca cei de la Fan curieri sunt neseriosi,mincinosi si comozi.Nici un alt curier nu face chestii asemanatoare.Imi pare rau dar nu recomand nici dusmanilor.
Răspunde Raportează recenzia

, 17 aprilie 2025

Cea mai proasta echipă de curierat am pus o comandă şi trebuia să îmi ajungă de ceva vreme apoi am primit un mesaj precum am făcut retur dar eu nici nu am fost sunat de către curier că mi-a venit comanda mi-au returnato slabă echipa de curierat mai bine nu mai lucraţi dativa demisia dacă nu sunteţi în stare să aduceţi pachetele pentru că uni oameni chiar aşteaptă comanda aceea sau poate fi o comandă specială 🙏🙏stati acasă în pat daca va e lene sa aduceţi pachetele sau nu le mai aduceţi sa aveţi mai mult timp liber
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

O firmă de rahat ,mă refer la cei de la birou, e imposibil sa iei legătura telefonic cu ei,stai pe telefon până îţi amorţeşte mina şi urechea şi înafara robotului nimic. Curierul cel puţin cel din zona mea e foarte OK
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Oare cum se explică faptul curierului care confirmă expeditorului predarea coletului cu dată , oră de predare personal destinatarului ! Destinatarul caută o zi coletul , telefonează expeditorului se deplasează personal la depozitul Fun Curierului unde se găseşte în sfârşit coletul . Menţionez că acest colet cu AVB 7210055104409 care a fost declarat de curier predat destinatarului nici nu a părăsit depozitul ! Curierul efectiv a uitat şi ieri şi azi să o încarce în maşină ! Dar nu a uitat să declare că a predat coletul ! Noi pentru ce plătim de fapt ?Asemenea ilegalităţi cu acte sunt pedepsibile de legea penală ! Fals în acte publice !
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Firmă de curierat foarte slabă. Nu recomand absolut nimănui. De mai mult de o oră sun la toate numerele lor de telefon dar nu răspunde nimeni. Curierul nici atât, cu toate că,coletul meu este la el şi cred că îl duce înapoi la Sfântul Gheorghe. Ruşine.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Ticketingul la ei pe SelfAWN nu functioneaza, pe e-mail nu se raspunde pana nu e adaugat in carbon copy ANANPC si pe telefon nimeni nu raspunde. Oare nu exista o entitate care sa-l suspende activitatea lor?
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Este o firma de curierat foarte slaba deoarece primesti mesaj ca azi se livrează coletul si mai astepti cateva zile pana ajunge. Pe langa asta, cand suni nu raspunde nimeni, am stat 30 de minute pe apel si nu a raspuns nimeni.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Sunteţi o ruşine fan curier nu recomand nimanui
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 3 ani

sinteti rusinea tuturor agentiilor de curierat!!!!!!!!! ajunge pachetul la voi.....nu avisati destinatarul,nu-l intrebati daca vrea pachetul sau nu,nu va duceti sa sunati la usa.....nuuuuuu,de ce a-r trebui sa faceti voi toata treaba asta????!!! e mai usor sa trimiteti pachetul inapoi.....zic bine? oricum nu sint banii vostri ca se pierd.....e usor asa,sa iei salariul fara sa faci nimic!!!!! ei zic ca pachetul meu a fost trimis inapoi dar eu il vreau...ori pachetul ori banii!!!! O SA CER BANII DE LA FANCOURIER PENTRU CA E VINA LOR!!!!!!!!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 3 ani

Bun a De ce nu ridicati telefonul,daca avem probleme cu Fan curierl???Cumadica totioperatorii sunt ocupat?
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

15 minute stai pe telefon sa te trimita din minut in minut la Stefan, cand ii scri la asistentul virtual nu raspunde nimeni. Vai de capul lor! scrie ca a avizt coletul ieri, de ce? nu m-a cautat nimeni si nici mesaj nu au scris
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Un serviciu de curierat foarte slab. Nu recomand absolut deloc! Agenţii de curierat nu îşi fac treaba cum ar trebui!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 3 ani

Foarte slabi, nu recomand, pentru viitor o să lucrez cu altă firmă
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

Sucursala fara caracter,nu răspunde nimeni la nici un nr.de telefon,şi nu livrează coletele la timp,de ieri am primit că coletul va fi livrat,dar nici astăzi nu a fost livrat,ruşine fan curier cu asemenea angajaţi care nu îşi fac treabă,le este sila să răspundă la telefon!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

Cel mai slab curier din Sfântu Gheorghe! Am sunat la ei de trei ori nicio dată nu mi-au răspuns la telefon!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

Fan courier Sf gheorghe este sub orice critica. Nu raspun la tel de la firma niciodata in ultimii 5 ani de cand sun. Nu inteleg de ce o firma care era de Top...a ajuns de rasul lumii. Nu vreau sa generalizez dar cred ca asa este la nivel National
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

Cel mai slab curier, din pacate multi inca il folosesc.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

de 20 de min astept sa raspunda cineva ... am pachetul in depozit de 2 zile si binevoiesc sa faca livrarea . Foarte neseriosi!!!!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 5 ani

Conform paginii dvs, programul este pana la ora 18.00. De ce nu este nimeni la sediu la ora 16.15?
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 5 ani

Buna ziua. Nu inteleg un singur lucru daca pe o scrisoare este trecut Nr 59. de ce nu se poate deosebi cu Bl 59. M-i sa întâmplat de mai multe ori ca se incurca adresa cu numarul si tot angajatul de la fán curier este nervos si nu livreaza marfa. Nu inteleg de ce trebuie sa platesti transportul daca eu trebuie sa iau marfa de la depozit? Asa spune mereu daca comanzi ceva livrarea se face la domiciliu Nu la depozit Fan Cutier.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Deoarece operatorii de transport ,din Sf.Gheorghe nu sunt echipaţi cu cititori de carduri-consider,că anunţarea despre livrarea coletului ar trebui să ajungă la beneficiar cu un interval orar de 24 de ore înainte de livrare Nicidecum ca să fiu anunţată la ora 10.59 şi căutată la orele 13.50.La toate comenzile mele ulterioare am să menţin,ca Fan Courier să fie exclus,şi am să povestesc şi cunoştinţelor,să Vă evite!Referitor la telefoane:am aşteptat automatul -la centrala: 0722291289 şi la telefonul Dvs: 0267-351 511 în toiul zilei de lucru-fiindcă până la orle 18.00 mai sunt câteva ore- mai mult de zece minute!Nu am comentarii!Dumneavoastră sunteţi o firmă care oferă servicii-pentru MINE,pentru NOI!Aţi uitat această latură a afacerii!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Este cea mai neserioasa firma de curierat!Sa fie rusine la toti membrii firmei.!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

Daca cer sa-mi explice unde mi-a trimis coletul,fiindca vineri am primit mesaj si deja luni la Collect Point acel colet nu mai exista- se enerveaza si imi inchide telefonul in nas!Bravo!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

Foarte neserioşi.Aleg un punct în oraş în care staţionează şi aşteaptă să meargă clienţii să ridice coletul.Nu as fi ales sub nici o forma aceasta firma dar prin ei mi-a fost trimis coletul.Nu recomand nimănui să colaboreze cu ei.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

de o saptamana de zile astept un colet , iar din cele trei numere nu raspunde nici unul
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Astept de peste 20 min sa-mi raspunda cineva la telefon si nimic si nu e doar prima incercare.... ar fi trebuit sa primesc un colet, imediat se face saptamana de cand astept...Rusine!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Marton Domnica ,cum se poate avand 3 numere de telefon sa nu raspunda nimeni .Ar trebui sa fiti mai seriosi cu clientii d-vs deoarece platim pentru serviciile prestate.Sunteti o firma foarete neserioasa.Am primit unemail si nu-mi raspunde nimeni la nici un telefon.Nu se poate asa ceva .Cu Cargus courier nu am avut niciodata probleme este o firma f.serioasa.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

BATJOCURA, ma mir ca mai sunteti pe piata rusine
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Proasta ,nu raspundeti la telefon mi-am pierdut o gramada de minute sunand la toate telefoanele pe care le aveti .Am scris si mesaj ,nu mi s-a raspuns nici asa .Ar trebui sa va organizati mai bine ca doar platim pentru serviciile efectuate .macar raspundeti la mesaje ca se poate sa fie ceva important.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Cei mai slabi,astept un colet de o saptamana.Ieri am sunat de unde a plecat coletul si mi sa spus ca de fapt trebuia sa ajunga la mine de 2 zile. Dar se pare ca voi nu puteti sa le aduceti la timp.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

cu parere de rau......va spun....ca aveti un servici.....fara simt de raspundere.......faceti cunva si lucrati si sambata .....macar pt. urgente........ca nu sunt multe........daca pui un colet joi......nu-i sigur daca ajunge......vineri........pai......oameni bui......livrati-l.....sambata....daca nu ati putut .....vineri.......nu...??????.......tinet cont de parerile oamenilor.......ca dupa ei.....aveti de lucru......in orice caz.....a-ti pierdut un client..........si slava donului......am c-am dat multi banii.....la firma d-voastra.........cu respect........
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

Cel mai slab din Sfantu Gheorghe.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

Destui de slab.Aduce un colet din Bucuresti in Sf.Gheorghe o saptamana.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

Am trimis un colet LUNI pe data de 25.04.2016 in judetul CLUJ.Nici pana aztazi n-a ajuns coletul, dupa mai multe telefoane am primit raspuns ca pe data de 3 05 2016 marti va ajunge la destinatie.Sunt foarte dezamagit de dumneavoastra ,sunteti o firma neserioasa un colet face o saptamana,mai ziceti curier rapid.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 12 ani

Bataie de joc ce faceti acolo eu trebuia sa merg dupa pachet care costa 80-lej si am cheltuit 43-lej pe drum pentru ce ?? aveti 3 nr.de tel si la niciuna nu raspundeti.Iar a venit un pachet iar nu ma sunati iar eu trebuie sa ma duc dupa pachet si platesc si pe voi si taxiul bataie de joc dar acuma ajunge din tiganie... Kiss Elemer
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre FAN Courier - Sfântu Gheorghe!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.