Profilul lui Nicu pescaru
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre FAN Courier - Sfântu Gheorghe, Sfântu Gheorghe
în urmă cu 4 ani
Sucursala fara caracter,nu răspunde nimeni la nici un nr.de telefon,şi nu livrează coletele la timp,de ieri am primit că coletul va fi livrat,dar nici astăzi nu a fost livrat,ruşine fan curier cu asemenea angajaţi care nu îşi fac treabă,le este sila să răspundă la telefon!