Profilul lui Vasile Bogdan
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre FAN Courier - Sfântu Gheorghe, Sfântu Gheorghe
în urmă cu 2 ani
O firmă de rahat ,mă refer la cei de la birou, e imposibil sa iei legătura telefonic cu ei,stai pe telefon până îţi amorţeşte mina şi urechea şi înafara robotului nimic. Curierul cel puţin cel din zona mea e foarte OK