.
2202f1dad016443bb9ed64a7927504fe

Profilul lui Vasile Bogdan

Recenzii 1

Recenzii

Recenzie despre FAN Courier - Sfântu Gheorghe, Sfântu Gheorghe

în urmă cu 2 ani

O firmă de rahat ,mă refer la cei de la birou, e imposibil sa iei legătura telefonic cu ei,stai pe telefon până îţi amorţeşte mina şi urechea şi înafara robotului nimic. Curierul cel puţin cel din zona mea e foarte OK
Răspunde Raportează recenzia