Profilul lui Edith Bedő
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre FAN Courier - Sfântu Gheorghe, Sfântu Gheorghe
23 iulie 2025
Daca era o steluta taiata in doua ar fi fost ratingul meu.Nu pentru prima data ma nemultumesc cei de la fan ,dar de data aceasta a fost cireasa de pe tort.NU m-au anuntat nici prin sms si nici prin email dar au trecut la status ca nu am fost acasa/sa nu va spun ca nici nu am iesit din casa/Fanboxul este la 20 metri de la usa blocului dar in aplicatie este trecuta metoda de ridicare de la birou care se afla la 4,2 km de mine.Pe caldura de afara si la anii mei/73 /sigur nu am sa fac aproape 9 km pe jos numai pt ca cei de la Fan curieri sunt neseriosi,mincinosi si comozi.Nici un alt curier nu face chestii asemanatoare.Imi pare rau dar nu recomand nici dusmanilor.