Profilul lui Nisge Retle Tetond
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre FAN Courier - Sfântu Gheorghe, Sfântu Gheorghe
în urmă cu 8 ani
Marton Domnica ,cum se poate avand 3 numere de telefon sa nu raspunda nimeni .Ar trebui sa fiti mai seriosi cu clientii d-vs deoarece platim pentru serviciile prestate.Sunteti o firma foarete neserioasa.Am primit unemail si nu-mi raspunde nimeni la nici un telefon.Nu se poate asa ceva .Cu Cargus courier nu am avut niciodata probleme este o firma f.serioasa.