Recenzii despre ING Office Theodor Pallady

Recenzii

, 31 martie 2026

Dna Cristina Joian este un exemplu de profesionalism, seriozitate si o persoana foarte potrivita pentru lucrul cu clientii. Gaseste intotdeauna solutii viabile si nu renunta usor, intotdeauna personalizeaza ofertele. Felicitari!
Răspunde Raportează recenzia

, 13 martie 2025

Recent am avut o interacţiune foarte plăcută cu unul dintre angajaţii ING Pallady, doamna Oprea Cristina. Doamna a fost foarte politicoasă, bine informată şi cu multă răbdare, inclusiv la unele dintre întrebările mele mai mult sau mai puţin idioate. O adevărată profesionistă. Dacă serviciile oferite de bancă ar fi măcar la jumătatea profesionalismului demonstrat de angajaţi, sunt convins că atât banca, cât şi clienţii ar avea de câştigat.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Am avut o experienta minunata cu oameni minunati care ma ajuta si m-au ajutat de cate ori a fost nevoie in obtinerea unui credit si carora le multumesc din suflet! Multumesc dna Maria Sarbu si intregii echipe de profesionisti si va dorim sa aveti Sarbatori frumoase si linistite! Multumesc ING Theodor Pallady! Elena si Adrian Ionita
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Am aplicat recent pentru un credit ipotecar şi am primit si totul a decurs foarte rapid . Am fost foarte mulţumită ptr serviciile oferite şi sprijinul acordat al doamnei Cristina Oprea . Cu toate ca nu am finalizat cu doamna Cristina deoarece a plecat in concediu ,am finalizat cu doamna Andreea Ionescu şi pe dinsa as recomanda o cu mare drag . Deoarece acest proces a fost foarte rapid in acest moment sunt la apartamentul mult visat şi recomand cu mare drag acesta sucursala . Ing-Theodor Pallady . Va mulţumesc.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Rapiditate şi seriozitate. Astăzi am închis un cont PFA şi am deschis un cont curent M a ajutat cu calm şi profesionalism Dna Mădălina Dodan căreia îi mulţumesc foarte mult!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Buna ziua! Impreuna cu sotul meu am fost indrumati si sprijiniti cu toate informatiile necesare si utile cu privire la accesarea unui credit, de catre dna Cristina Oprea. Aceasta a fost cea caruia ii datoram faptul ca din luna mai 2022, avem casuta noastra. Totodata, aceasta ne.a sfatuit pe parcursul mai multor convorbiri si asupra folosirii aplicatiei ING. Mentionez faptul ca sunt foarte multumita de serviciile, devotamentul si profesionalismul, de care a dat dovada dna Cristina Oprea. Va multumim frumos!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Buna ziua,sunt o clienta a ING Bank din 2006. Aceasta vechime cred ca reflecta destul de bine multumirea mea ca,clienta a serviciilor oferite de banca si de angajatii bancii. Din 2006 si pana astazi am fost ajutata de fiecare data cu profesionalism de toti cei cu care am colaborat din ING Th.Pallady in mod deosebit cu d.na Maria Sarbu.Pe parcursul atator ani am avut nevoie de ajutor in diverse situatii,fiind indrumata de fiecere data cu rezolvari. In ultima perioada am fost ajutata in rezolvarea unor probleme de famile de d.na Mihaela Corina Margescu. Rabdarea si intelegerea doamnei,ducand la rezolvarea problemelor solicitate. Multumesc pe aceata cale ING Bank pentru posibilitatea de a ne exprima multumirile/nemultumirile unde este cazul. Iordanescu Carmen.
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre ING Office Theodor Pallady!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.