.
92be7e3b5540405a8ee609d696780e0f

Profilul lui CARMEN IORDANESCU

Recenzii 1

Recenzii

Recenzie despre ING Office Theodor Pallady, Bucureşti

în urmă cu 2 ani

Buna ziua,sunt o clienta a ING Bank din 2006. Aceasta vechime cred ca reflecta destul de bine multumirea mea ca,clienta a serviciilor oferite de banca si de angajatii bancii. Din 2006 si pana astazi am fost ajutata de fiecare data cu profesionalism de toti cei cu care am colaborat din ING Th.Pallady in mod deosebit cu d.na Maria Sarbu.Pe parcursul atator ani am avut nevoie de ajutor in diverse situatii,fiind indrumata de fiecere data cu rezolvari. In ultima perioada am fost ajutata in rezolvarea unor probleme de famile de d.na Mihaela Corina Margescu. Rabdarea si intelegerea doamnei,ducand la rezolvarea problemelor solicitate. Multumesc pe aceata cale ING Bank pentru posibilitatea de a ne exprima multumirile/nemultumirile unde este cazul. Iordanescu Carmen.
Răspunde Raportează recenzia