Profilul lui Ionita Elena
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre ING Office Theodor Pallady, Bucureşti
în urmă cu 2 ani
Am avut o experienta minunata cu oameni minunati care ma ajuta si m-au ajutat de cate ori a fost nevoie in obtinerea unui credit si carora le multumesc din suflet! Multumesc dna Maria Sarbu si intregii echipe de profesionisti si va dorim sa aveti Sarbatori frumoase si linistite! Multumesc ING Theodor Pallady! Elena si Adrian Ionita