Recenzii despre FAN Courier - Râmnicu Sărat

Recenzii

, 11 ianuarie 2025

Din toate câte sunt in tara asta, firma de curierat "FAN courier" este cea mai jalnică dintre toate... Neserioşi oameni, iar curierii sunt cei mai incompetenţi de pe faţa pământului... De 2 zile tot aştept un colent amărât, şi nici până acum nu a sosit, deşi am fost anunţat printr-un mesaj că trebuia sa vina ieri în intervalul orar 14:15- 17:00... Am dat o steluţă, deoarece de dat nici una nu pot sa dau, nici pe aceea 1⭐ nu o meritaţi... Dar vin cu o întrebare... Când îmi ajunge coletul, "la Paştele cailor??" Daca nu livraţi coletul astăzi, la mine acasă , luni, când vreţi voi nu este nimeni, şi după puteţi să vă spălaţi pe cap cu ea, sa v-o puneţi pe burtă...
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Sunteţi o firma neserioasa, deşi este plătit tot de ce trebuie sa venim la sediu sa îl ridic coletul , consumaţi motorina uzati masina si nu va mai deplasaţi sunteţi o firma de 2 bani ,nu mai trimiteti oameni buni pe Fan curier sa rămână fara clieni !
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

Am platit online sa trimit un colet(2 rochiţe) şi când a venit domul să ridice coletul mi-a cerut să achit iar că expediez acest colet deşi îi arătasem factura şi awb a zis că nu-l interesează ,că nu ştie ce am platit şi am platit 30 de lei din nou
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Daca nu va convine salariul cautati fratilor alt job. Pai ce vina are clientul care si-a comandat ceva online, ca sa dai cu coletul de pamant tu ca angajat ? Omu plateste.Plateste produsul ,plateste serviciul de curierat. Ptr client nu face nimeni gratis,nimic. Si atunci intreb inca o data,cu ce drept dati de pamant cu coletele ?
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Bataie de joc,distribuie colete incomplete,dar are grija sa incaseze banii fara sa putem verifica comanda. AWB 2664825150017-CA DE OBICEI AM DAT BANII SOFERULUI CARE STATEA IN CABINA LA VOLAN,apoi mi-a dat pe geam coletul.In timp ce eu nedumerita ii spuneam ca nu este tot ce scrie pe factura el a tiparit chitanta.In colet trebuia sa am 4 etajere metalice care aveau o greutate,o dimensiune si o duritate usor de demonstrat ca lipsesc din colet prin pipaire.El sustinea ca este complet continutul coletului.Atunci am desfacut o margine a coletului ca sa-i demonstrez.Mi-a zis sa iau legatura cu firma distribuitoare pentru ca el nu are nicio responsabilitate.Cei de la firma au raspuns greu,aglomerati.M-au intrebat daca am fotografiat coletul.Alta data o sa fotografiez,daca mai am de-a face cu aceasta firma neserioasa.Nu e prima data cand am probleme.In acest moment am platit coletul integral,am platit serviciul de curierat,si nu am niciun produs pentru ca nu am luat coletul incomplet.Mizerii.
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, în urmă cu 11 ani

Am primit un colet si am fost contactat de un angajat fan courier. Nu am putut raspunde atunci si cand am revenit telefonic,am fost tratat de tot ''rahatul". Urat. F urat. Nu mi-a explicat, tipa,urla. Cand am mers la sediu si am cerut sa verific coletul am fost tratat la fel. Cica ce ii pasa ca refuz coletul!!!! Inc-o data,urat. Nu recomand. Asta tine strict de sediul Rm Sarat nu am avut alte experiente legate de alte sedii. Nu generalizez.??????
Adaugă comentariu Raportează recenzia

Eu am lucrat la aceasta firma, daca a-ti vedea cum se arunca coletele, nu v-ar mai trebui comenzi online. Angajatii sunt platiti cu salariul minim, fara plata orelor suplimentare, fara plata orelor de sambata sau dumineca. Munca foarte multa si grea, Ridicat masini de spalat, frigidere, diferite utilaje, motoare, etc


Scrie o recenzie despre FAN Courier - Râmnicu Sărat!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.