Profilul lui Madalina Lepadat
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre FAN Courier - Râmnicu Sărat, Râmnicu Sărat
în urmă cu 6 ani
Daca nu va convine salariul cautati fratilor alt job.
Pai ce vina are clientul care si-a comandat ceva online, ca sa dai cu coletul de pamant tu ca angajat ? Omu plateste.Plateste produsul ,plateste serviciul de curierat. Ptr client nu face nimeni gratis,nimic. Si atunci intreb inca o data,cu ce drept dati de pamant cu coletele ?
Madalina Lepadat