.
2202f1dad016443bb9ed64a7927504fe

Profilul lui Madalina Lepadat

Recenzii 1

Recenzii

Recenzie despre FAN Courier - Râmnicu Sărat, Râmnicu Sărat

în urmă cu 6 ani

Daca nu va convine salariul cautati fratilor alt job. Pai ce vina are clientul care si-a comandat ceva online, ca sa dai cu coletul de pamant tu ca angajat ? Omu plateste.Plateste produsul ,plateste serviciul de curierat. Ptr client nu face nimeni gratis,nimic. Si atunci intreb inca o data,cu ce drept dati de pamant cu coletele ?
Răspunde Raportează recenzia