Profilul lui marius musu
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre FAN Courier - Râmnicu Sărat, Râmnicu Sărat
11 ianuarie 2025
Din toate câte sunt in tara asta, firma de curierat "FAN courier" este cea mai jalnică dintre toate... Neserioşi oameni, iar curierii sunt cei mai incompetenţi de pe faţa pământului... De 2 zile tot aştept un colent amărât, şi nici până acum nu a sosit, deşi am fost anunţat printr-un mesaj că trebuia sa vina ieri în intervalul orar 14:15- 17:00... Am dat o steluţă, deoarece de dat nici una nu pot sa dau, nici pe aceea 1⭐ nu o meritaţi... Dar vin cu o întrebare... Când îmi ajunge coletul, "la Paştele cailor??" Daca nu livraţi coletul astăzi, la mine acasă , luni, când vreţi voi nu este nimeni, şi după puteţi să vă spălaţi pe cap cu ea, sa v-o puneţi pe burtă...