Recenzii despre Cabinet de Ecografie dr. Frangu Irina

Recenzii

, 30 octombrie 2025

Tot ce a văzut doamna doctor la eco-abdominal și am refuzat să credem, s-a dovedit ulterior corect, prin alte investigații mai complexe.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Un medic foarte bun . Sunt mulţumită de d-na doctor. Am fost la cabinet cu: soţul şi fiul meu cel mic . D-na doctor a fost empatică şi ne-a explicat tot ceea ce vroiam să ştiu.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

Dna de la telefon fara pic de maniere! M-a jignit pt ca nu am putut ajunge la o programare si nici nu m-a reprogramat! Lipsa de profesionalism!!! Nu apelati la acest cabinet!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

Cel mai slab medic la care am fost vreodata pana la varsta asta(36). Scrie foarte multe lucruri la buletinul acela de ecografie sa dea impresia ca stie carte dar e doar de fatada, s-o fi crezand la bac la romana. In ceea ce priveste comportamentul ei fata de pacienti lasa de dorit, nici macar in spitalele de stat nu vezi asa ceva.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

azi sunt programata si eu la dna doctor Francu la o ecografie costosternala, sper sa fie ok atat dumneaei cat si rezultatul, sper sa aibe un comportament adecvat pacient - medic....va voi spune ce am facut!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 11 ani

Dna doctor Frangu este cel mai iresponsabil medic pe care mi-a fost dat sa-l intalnesc . Nu mergeti nicicum la acest cabinet , va irositi banii si cel mai important TIMPUL , care atunci cand suferi de o boala severa poate face diferenta dintre viata si moarte . Eu aveam cancer de san stadiul 3 iar dna doctor imi vorbea de mastoza chistica , fibroadenom si ma trata cu antibiotic si unguent spunandu-mi sa mai revin peste 3 luni . Uneori ma bate gandul sa o dau in judecata dar in Romania noastra cea de toate zilele e greu sa demonstrezi un malpraxis , si apoi nu vreau sa-mi consum energia cu asa ceva , Dumnezeu o va face sa plateasca intr-o zi !!! SA VA FIE RUSINE SI AR FI BINE SA RENUNTATI LA CE FACETI PTR CA PREA VA JUCATI CU VIATA OAMENILOR !!!
Răspunde Raportează recenzia

Fugiti! de acest cabinet cat puteti!

, în urmă cu 12 ani

nu recomand niciunei persoane din Galati sa ajunga la acest cabinet medical, eu am fost si nu am putut sa cred ca intr-un cabinet privat medicul tipa la pacient, nu este cooperant sa livreze ecografia pe suport electronic, sa-si jigneasca pacienti atunci cand au intrebari legate de rezultatele ecografiei si sa nu-si respecte ora de programare. Toate acestea s-au intamplat in cabinet privat de parca eram in epoca comunista. Asistenta care face programarile are aceeasi atitudine sa-si repeada clientii la telefon. Toate acestea in conditiile in care eu ca si pacient am fost calma , nu am tipat la dansa, si am avut intrebari suplimentare care au deranjat-o probabil.
Răspunde Raportează recenzia

Cu parere de rau constat ca doamna doctor este nervoasa si jigneste daca iti permiti sa intrebi despre examenul pe care il platesti.Normal ar fi sa fie calma si cooperanta, mai ales ca mergem intr-un cabinet privat.Insa nu trebuie sa uitam ca lucreaza la Judetean, unde este obisnuita cu pacienti supusi,dispusi sa-i si multumeasca dupa ce isi descarca nervii.Un om coleric care se crede eterna si superioara noua , muritorilor de rand.


felicitari

, în urmă cu 13 ani

super medic, superb cabinet.
Răspunde Raportează recenzia

Nu trebuie sa credeti ca parerea doamnei doctor este mai presus de parerea altui doctor.Se poate insela ,din pacate.Asa a fost cazul meu ,cand cu parere de rau am crezut in opinia dumneaiei.Cereti intotdeauna o a doua parere si nu veti regreta.Eu am apreciat-o,am ascultat-o,i-am respectat opinia si rau am facut.Nu va incredeti in tot ceea ce spune...Ca orice om se poate insela...din pacate.


Scrie o recenzie despre Cabinet de Ecografie dr. Frangu Irina!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.