Profilul lui aditza
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Cabinet de Ecografie dr. Frangu Irina, Galaţi
în urmă cu 12 ani
nu recomand niciunei persoane din Galati sa ajunga la acest cabinet medical, eu am fost si nu am putut sa cred ca intr-un cabinet privat medicul tipa la pacient, nu este cooperant sa livreze ecografia pe suport electronic, sa-si jigneasca pacienti atunci cand au intrebari legate de rezultatele ecografiei si sa nu-si respecte ora de programare. Toate acestea s-au intamplat in cabinet privat de parca eram in epoca comunista. Asistenta care face programarile are aceeasi atitudine sa-si repeada clientii la telefon. Toate acestea in conditiile in care eu ca si pacient am fost calma , nu am tipat la dansa, si am avut intrebari suplimentare care au deranjat-o probabil.
Aliona
Cu parere de rau constat ca doamna doctor este nervoasa si jigneste daca iti permiti sa intrebi despre examenul pe care il platesti.Normal ar fi sa fie calma si cooperanta, mai ales ca mergem intr-un cabinet privat.Insa nu trebuie sa uitam ca lucreaza la Judetean, unde este obisnuita cu pacienti supusi,dispusi sa-i si multumeasca dupa ce isi descarca nervii.Un om coleric care se crede eterna si superioara noua , muritorilor de rand.