Nu trebuie sa credeti ca parerea doamnei doctor este mai presus de parerea altui doctor.Se poate insela ,din pacate.Asa a fost cazul meu ,cand cu parere de rau am crezut in opinia dumneaiei.Cereti intotdeauna o a doua parere si nu veti regreta.Eu am apreciat-o,am ascultat-o,i-am respectat opinia si rau am facut.Nu va incredeti in tot ceea ce spune...Ca orice om se poate insela...din pacate.
Nu trebuie sa credeti ca parerea doamnei doctor este mai presus de parerea altui doctor.Se poate insela ,din pacate.Asa a fost cazul meu ,cand cu parere de rau am crezut in opinia dumneaiei.Cereti intotdeauna o a doua parere si nu veti regreta.Eu am apreciat-o,am ascultat-o,i-am respectat opinia si rau am facut.Nu va incredeti in tot ceea ce spune...Ca orice om se poate insela...din pacate.