.
ebbad68a81694e3098a5962f0053716c

Profilul lui VLAD GABRIELA

Recenzii 1

Recenzii

în urmă cu 4 ani

Multumesc tuturor medicilor,asistentelor,infirmieri,de pe terapie intensiva adultii etaj 1,pentru profesionalismul de care ati dat dovada.Sunteti niste oameni deosebiti si sufletesti...In urma cu 9 luni am fost pusa greu la incercare in fata mortii.Multumita lui Dumnezeu si intreg personalului de terapie intensiva adulti etaj 1 ,astazi abia imi gasesc cuvinte pentru a spune ceea ce simt cu adevarat... Impreuna am trecut prin zile grele si afectiunile grave ale Covidului si-au pus amprenta...Vreau sa mentionez faptul ca am avut plamanii afectati in proportie de 80 % si sanse de supravietuire zero...Insa cu ajutorul si grija personalului spitalului am trecut cu bine peste toate. Mii de multumiri tuturor,va iubesc si va respect,mult succes pe mai departe! VLAD GABRIELA
Adaugă comentariu Raportează recenzia