Profilul lui VLAD GABRIELA
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Institutul Naţional de Boli Infecţioase "Matei Balş", Bucureşti
în urmă cu 4 ani
Multumesc tuturor medicilor,asistentelor,infirmieri,de pe terapie intensiva adultii etaj 1,pentru profesionalismul de care ati dat dovada.Sunteti niste oameni deosebiti si sufletesti...In urma cu 9 luni am fost pusa greu la incercare in fata mortii.Multumita lui Dumnezeu si intreg personalului de terapie intensiva adulti etaj 1 ,astazi abia imi gasesc cuvinte pentru a spune ceea ce simt cu adevarat...
Impreuna am trecut prin zile grele si afectiunile grave ale Covidului si-au pus amprenta...Vreau sa mentionez faptul ca am avut plamanii afectati in proportie de 80 % si sanse de supravietuire zero...Insa cu ajutorul si grija personalului spitalului am trecut cu bine peste toate.
Mii de multumiri tuturor,va iubesc si va respect,mult succes pe mai departe!
VLAD GABRIELA