Profilul lui Viorica aMacrea
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Electrica, Sibiu
în urmă cu 2 ani
Dezamagire totala.stau de degeaba pe banii nostri.(in loc SA lucreze) ne mai si sfideaza,iar la telefon nu raspunde nimeni niciodata.poti sa mori si nim ni nubte baga in seama. Strigator la cer!