.
92be7e3b5540405a8ee609d696780e0f

Profilul lui Vicky Uliniuc

Recenzii 1

Recenzii

în urmă cu 4 ani

Ar fi bine sa verificaţi cu atentie ce şoferi aveţi...in mana cui va puneţi imaginea afacerii...30 de euro pentru un pachet de 5kg neluat de la destinaţie...şi nici livrat la destinaţie... ruşinos. Nu recomand aceasta firmă de transport colete...e o mare bătaie de joc de oameni 😡😡😡
Răspunde Raportează recenzia