Profilul lui Vasile Bibic
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Natur House Ploieşti - Republicii, Ploieşti
în urmă cu 7 ani
Eu eram cu IMC 32. 28 nu am slăbit cu ajutorul d-voastră am avut un infarct major cu resurcitare şi noroc ma adus la viaţă un doctor cardiolog. Am avut 107kg,182cm vârstă 66 şi am ajuns la 84kg. Ideia este ca atunci când eram obez ma minteam, s-o sincer nu prea credeam în ajutorul extraordinar al d-voastră. Îmi cer scuze pentru asta şi pot zice cu,, mana pe inima mea salvată " ca numai citind câteva rânduri pe site-ul d-voastră, regret ca acum cel puţin 10ani în urma nu m-am adresat d-voastră pentru ajutor. Dacă o sa fie nevoie sigur acum voi solicita sprijinul d-voastră. Succes, scuze pentru rândurile mele, SPOR LA TREABĂ pentru a nu mai fii indivizi ca mine care prezintă regrete tardive ca nu a făcut ceva bun pentru el cu ajutor d-voastră.
Vasile Bibic